web analytics
Захисник вогню. Том 2

Наступне відео

Неповторний звуковий дизайн і як його створити: інтерв’ю з представниками VP Production

НЕПОВТОРНИЙ ЗВУКОВИЙ ДИЗАЙН і як його створити: інтерв'ю з представниками VP Production

Пташеня, Єнот Ракета, Бог Війни — Дайджест коміксів #16

Автор: Владислав Папідоха @vpapidokha

Канікули тут і зараз. Нових релізів майже немає. Новин також обмаль, зате свіжими передзамовленнями засипали з головою. Усі готуються до осіннього сезону. Готуйтеся і ви, бо зовсім скоро обирати буде справді важко.

Видавництво Vovkulaka

Видавництво Vovkulaka анонсувало нову українську мальовану історію «Цвіт Папороті». Український фольклор заполонить кожну сторінку твору. А поки головні герої розбиратимуться з наслідками невдало підписаної з чортом угоди, читач насолоджуватиметься малюнками Анастасії Гайдідей.

Послухати саму авторку, а також творчий дует, що працює над коміксом «Крук», можна на записі стріму Третьої Паралелі. Там засновник видавництва Vovkulaka та автори коміксу діляться додатковими цікавинками. Стрім довгий та не динамічний. Тож запасайтеся смаколиками, ставте на х2 та тіштеся розмовами про мальописи, споглядаючи процес їхнього малювання.

Також видавництво Vovkulaka поділилося підкоригованими видавничими планами на наступний рік. У зв’язку з епідемією все пішло на перекіс і заплановане раніше реалізувати більшою мірою не вдасться. Втім, команда оговталася і по трохи відновлює роботу. Уже восени на прилавки повинні потрапити:

  • «Орда»
  • «Світ гри Cyberpunk 2077»
  • «Ліга видатних Джентльменів. Книга 1»
  • «Геллбой. Зимові Спецвипуски 2017 та 2018»
  • «Геллбой. Опівнічний Цирк»

Уже наприкінці зими вийде «Відьмак. Плоть і Пломінь», а наступної весни «Каста Метабаронів. Том 1». «Чорний Молот. Том 2» поки у підвішеному стані, тож точного часового проміжку назвати не можуть, але очікувати слід наступного року.

Видавництво Mal’opus

Видавництво Mal’opus поділилося топом продажів за червень.

Видавництво Видавництво

Якщо хтось і дивував спільноту у липні, то це Видавництво. Ці хитруни несподівано заявилися з новинами про те, що іще одним майбутнім релізом від них стане «Пташеня» (Little Bird). Це сюрреалістична, кривава, виразна та з біса красива минулорічна інді-робота, яка змогла взяти премію Айзнера у номінації «Найкраща обмежена серія». Це свідчить як про значимість та крутість роботи, так і про те, що вона не стане черговою нескінченною серією, хвіст якої українською ми побачимо ближче до старості літ. Так тримати, чудовий вибір.

Видавництво Рідна Мова

У видавництва Рідна Мова видався звично насичений місяць. Як по годиннику, встигли видати «Казки. Книга 3. Кохання як у казці», перший том «Міз Марвел» та «Матан». З «Казками» усе зрозуміло і зацікавлені давно спостерігають за серією, а «Матан» — це традиційно чудовий спосіб вивчити щось за альтернативним підручником.

Окремої уваги вартує «Міз Марвел» про яку я розповідав минулого разу. Це не просто історія про чергову супергероїню, яка в барвистому трико розносить противників. Особливий акцент у цьому коміксі йде на тому, що героїня у першу чергу людина, якій складно знайти своє місце у суспільстві. І тільки потім наділена суперздібностями особа. Саме за це серію полюбили читачі і, сподіваюся, полюбите і ви.

Видавництво Northern Lights

Північні Вогні цього місяця встигли випустити відразу дві книги. Першою стала манхва «Тільки я візьму новий рівень», яка свого часу спричинила фурор у інтернет-спільноті. Історія починалася у форматі веб коміксу і вже потім заслужила на друк. Тож не дивуйтеся невеликій концентрації кадрів на сторінках.

Другим релізом став насичений подіями похід Карателя проти всього всесвіту Marvel. Комікс «Всесвіт Marvel проти Карателя» уже можна знайти на полицях найближчої крамнички коміксів або ж тут.

«Династія М», видавництво Mal’opus

Видавництво Mal’opus продовжує видавати глобальні події зі всесвіту Marvel. На цей раз вони взялися за комікс «Династія М», який свого часу зібрав змішані відгуки спільноти. Світ змінився до невпізнаваності і керують ним мутанти на чолі з Маґнето. Втім, не всі забули яким він був до того. І чи вийде у них вернути все навспак — дізнаємося незабаром. Очікувати на комікс «Династія М» слід у вересні.

Передзамовити комікс «Династія М» можна тут.

«Місто Гріхів. Том 2. Жінка, за яку варто вбивати», видавництво Mal’opus

З річним відривом від першого тому, на полицях з’явиться продовження «Міста Гріхів» з підзаголовком «Жінка, за яку варто вбивати». Культова серія від Френка Міллера, що скупа на барви, а особливо яскраві та добрі. Поринути в жорстокі історії з вуличок міста, яке забуло про божу поміч можна буде уже в серпні.

Передзамовити комікс «Місто Гріхів. Том 2. Жінка, за яку варто вбивати» можна тут.

«Голуб Геннадій 3», видавництво Mal’opus

У тому ж таки серпні продовження отримає «Голуб Геннадій». Пригоди вредного пансексуального голуба, що ображений на увесь світ — розважать нагнану історіями Френка Міллера смуту.

Передзамовити комікс «Голуб Геннадій 3» можна тут.

«Білки-вояки. Том 1. Весна», видавництво Mal’opus

Втім, не всі серпневі історії з тваринами на головних ролях будуть легкими та веселими. Подивитися на запеклі бої гризунів за своє існування нам також випаде можливість. І також завдяки старанням видавництва Mal’opus. Як я вже колись розповідав, це крута інді-серія, що може похвалитися своїм візуалом. Зверніть увагу, на нашому ринку такого небагато.

Передзамовит комікс «Білки-вояки. Том 1. Весна» можна за цим посиланням.

«Захисник Вогню. Том 2», видавництво UA Comix

Довгоочікуване продовження «Захисника вогню» нарешті замайоріло на горизонті. Таке ж круте візуально, незвичне за кошт використаної міфології та круте у поєднанні — воно добереться до нас на початку листопада. А поки читайте наш огляд на перший том та й його також. Серія вартує уваги.

Передзамовити комікс «Захисник Вогню. Том 2» можна ось тут.

«Єнот Ракета. Переслідування», видавництво Fireclaw

Вам бракувало концентрованої мі-мі-мішності з домішками гострих жартів та ще й у космічних декораціях? А у видавництва Fireclaw ось-ось вийде відповідний концентрат. Адже Ракета повертається з томом нових дахозривних пригод. Очікувати слід наприкінці серпня.

Передзамовити комікс «Єнот Ракета. Переслідування» ви можете за цим посиланням.

«Ера Драконів: Маговбивці», «Бог Війни» та «Кредо Асасина», видавництво TUOS Comics

TUOS Comics вміє діставати незвичні ліцензії. Цього місяця вони анонсували відразу три комікси за відеоіграми. Розповідати про них особливо нічого, це продукти для фанатів серій і у відриві від них їхня цінність незначна. Втім, якщо ви любите ці франшизи і вам хочеться відірвати від них ще шматочок, то це саме те, що треба.

Тож незабаром вийдуть: «Ера Драконів: Маговбивці», «Бог Війни. Том 1» та «Кредо Асасина. Том 1: Випробування Вогнем». Усі три вийдуть орієнтовно усередині серпня.

Передзамовити мальопис «Ера Драконів: Маговбивці» можна тут, «Бог Війни. Том 1» ось тут, а «Кредо Асасина. Том 1: Випробування Вогнем» тутечки.

«Itty Bitty: Маска», видавництво TUOS Comics

Культовий фільм «Маска» свого часу став кіноадаптацією андеграундного коміксу, а уже потім привернув до нього додаткову увагу. Це породило ще чимало похідних продуктів, у тому числі й нових коміксів. Одним з таких став «Itty Bitty: Маска». Це історія для юних читачів, що позбавлена насильства та жартів нижче поясу. Натомість вона заряджена гострим ситуативним гумором та з біса милим візуалом. Що не менш приємно, це закінчена історія з 4 випусків. які помістили під одну палітурку.

Передзамовити комікс «Itty Bitty: Маска» можна тут.

«Солдат Кейн», видавництво UA Comix

Цього місяця видавництво UA Comix не просто вистрибнуло на спільноту з несподіваним анонсом, а ще й відразу відкрило передзамовлення. Мова йде про нову роботу Костаса Пантауласа, якого ви можете знати за «Світом Хаоса» та окремими шматочками «Хронік Аптауна». Називатиметься мальопис «Солдат Кейн» і розповість про насильство, вбивства задля розваги та все пов’язане. Коли вийде — не розповідають, але за показаними сторінками зрозуміло що це буде стильна чорно-біла робота.

Передзамовити мальопис «Солдат Кейн» можна тутечки.

«Minecraft. Комікс. Том 1», видавництво Artbooks

Видавництво Artbooks продовжує наповнювати український книжковий ринок продукцією за франизою Minecraft. На цей раз поличку з купою енциклопедій та прозових історій поповнить комікс за мотивами — «Minecraft. Комікс. Том ». Вікова група роботи 8+, але історія непогано підійде й для старших читачів. Окремо увагу хочу звернути на візуальне виконання. Художник круто послуговується кубічною природою світу та обіграє її на панелях. Реліз заплановано на серпень.

Комікс «Minecraft. Комікс. Том 1» можна передзамовити за цим посиланням.

«Довгий Джон Сільвер», видавництво Lantsuta

Карколомна піратська історія зі світу «Острова Скарбів» про яку я розповідав минулого разу добралася до етапу передзамовлень. Вишукано намальована, не скупа на сутички та чарівлива — вона вийде у делюкс форматі. На наш вибір пропонують дві обкладинки: стандартну та лімітовану. Вийде десь у листопаді.

Передзамовити звичайну версію комікса «Довгий Джон Сільвер» можна тут, а лімітовану тут.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Найкращі аксесуари Apple AirTag на 2024 рік

Автор: PlayUA

airtag 03

Монтуй та грай під час відключень! — Огляд ноутбука Acer Predator Triton Neo 16 (PTN16-51)

Автор: Володимир Бортюк

tritonneo16 cover

Які Найбільші Ігрові Тренди 2024 Року?

Автор: PlayUA

games 02

Battle Vision Network, UFO 50, Tides of Tomorrow — Підсумки Day of the Devs SGF Edition 2024

Автор: Барлет Ярослав

battle vision network

LEGO Horizon, Civilization VII, DLC для Alan Wake 2 — Підсумки Summer Game Fest 2024

Автор: Барлет Ярослав

lego horizon

Обміняти валюту за вигідним курсом допоможе інтернет та Rates

Автор: PlayUA

currency

Luigi’s Mansion, Elden Ring: Shadow of the Erdtree — Порадник Ґеймера: Червень 2024

Автор: Владислав Папідоха

Elden Ring: Shadow of the Erdtree

ТОП геймпадів для Windows: який вибрати джойстик для ПК

Автор: PlayUA