PvE режим Fortnite не стане безкоштовним цього року
«Битва з Бурею» — це PvE режим у Fortnite, де гравці повинні протистояти стихії та різним монстрам. Цей режим хотіли зробити безкоштовним, однак, як повідомляють розробники з Epic Games, для цього потрібно трохи більше часу.
Зараз ми працюємо над багатьма функціями, вносимо зміни, а також масштабуємо навантаження на ігрові сервери. Усе це, на нашу думку, необхідно для безкошнтовного доступу до режиму «Битва з Бурею».
Epic Games
Розробники поділилися основними нововведеннями. Перше — це оновлений інтерфейс. Його зроблять більш зрозумілим та органічним. Також додадуть і підказки для нових гравців. Більше деталей пообіцяли надати вже цього тижня.
Друге нововведення — нова система героїв. Її переробили, аби ви могли дати волю своїй фантазії та налаштувати персонажів як вам заманеться. Тепер слотів для героїв буде не три, а цілих шість. Тобто один основний та 5 додаткових, з різними здібностями та рисами характеру.
Epic Games не зазначили точно, коли відкриється безкоштовний доступ до режиму «Битва з Бурею». Однак цього точно не станеться у 2018 році.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Збовтати, але не змішувати. Огляд 007 First Light
-
007 First Light уже можна придбати в українському PS Store
-
VARTA — Steam Deck тепер теж позначає українські й російські ігри
-
Міністр закордонних справ України Сибіга подякував Twitch за бан стрімерів Алабуги
-
CDPR анонсувала нове доповнення до «Відьмака 3»; реліз — у 2027









