П’ять причин придбати особливий номер мобільного телефону

Раніше придбати особливий номер можна було у будь-якому магазині, де продавалися стартові пакети операторів стільникового зв’язку. Але вибрати потрібне поєднання цифр було досить складно. Більш того, часто красиві комбінації викуповують та перепродають дорожче.

Зараз ця послуга доступна на сайтах стільникових операторів. Кожен користувач може вибрати та придбати номер для esim, який подобається саме йому. Для оформлення навіть не потрібно виходити з дому. Сім-карта надходить на e-mail у вигляді QR-коду та активується за допомогою меню смартфона.

Розберемося, навіщо може знадобитися унікальний особливий номер з цікавою послідовністю цифр.

Чому абоненти зв’язку купують красиві номери

Стартовий пакет стільникового зв’язку зі звичайним номером можна купити за стандартною ціною. Тобто сплатити вартість послуг за місяць. У випадку красивої комбінації доведеться доплачувати. При чому в залежності від категорії сума може бути досить великою.

Але користувачі готові на додаткові витрати. Причин цьому декілька:

  1. Це красиво. Комбінацію цифр 688-1111 або 543-9999 дуже легко запам’ятати та ввести з клавіатури без книги контактів. Деякі номери можна проговорити як скоромовку. Наприклад 30-30-230. Такі номери підвищують статус їх власника або компанії
  2. Це символічно. У номері телефона може бути закодована значуща для власника дата. Наприклад, день одруження, або день народження першої дитини.
  3. Це підвищує продажі. Попитом зрозумілі та легкі комбінації цифр у номері користуються у власників бізнесу. Номер, який запам’ятовують потенційні покупці, підвищує доході компанії без додаткових вкладень в маркетинг та розширення штату.
  4. Це гарний та неординарний подарунок. Ексклюзивний номер можна використати як подарунок керівнику, другу, родичам. Від допоможе формуванню власного бренду спеціаліста, а також підприємцю чи керівнику компанії. Треба визнати, що гарний номер на візитівці виглядає краще, ніж проста комбінація цифр.
  5. Це інвестиція у майбутнє. Цікава комбінація у номері, як і назва торгової марки, може приносити дивіденди у майбутньому. Для цього потрібно вкласти гроші в рекламу торгової марки разом з телефоном. Завдяки цьому у головах людей відкладеться необхідна інформація, підвищиться лояльність до бренду.

Типи особливих номерів

Оператори зв’язку частіше за все розділяють номери за категоріями з урахуванням того, наскільки гарно виглядає комбінація цифр та як легко вона запам’ятовується. Є такі варіанти:

  • Прості. В них є комбінація цифр, але відсутні пари або послідовності із трьох елементів.
  • Срібні. Частина цифр повторюється у дзеркальному відображенні.
  • Золоті. У цих номерах є комбінації із пар або трійок цифр.
  • Платинові. Номери, у яких повторюються чотири та більше цифр.

Вибрати номер та замовити його за вказаною ціною можна на сайті оператора стільникового зв’язку. Якщо смартфон користувача підтримує eSIM, тарифний пакет активується за допомогою QR-коду без отримання пластикової «сімки».

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

7 Days to Die виходить влітку з дочасного доступу після 12 років розвитку

7 days to die

Автор каналу Geek Journal вступив до лав ЗСУ

p.ua.geek journal

У Helldivers 2 не з’явиться улюблена функція гравців-модників

Helldivers 2

День дебютів. Огляд другого етапу 7DRIVE TCR Championship

3

Ексрозробники StarCraft влітку анонсують RTS, що «змінить парадигму жанру»

starcraft remastered zerg titel title 1280x720 1

Sony підтверджує закриття LittleBigPlanet 3

LittleBigPlanet 3 Sackboy

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes отримає продовження, попри смерть її творця

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes

Стрім XDefiant — сьогодні о 20:00

xdefiant