web analytics

П’ята редакція Vampire: The Masquerade отримає українську локалізацію

За сприяння партнера Ukrainian Assembly Comix, видавництво boardova анонсувало офіційну локалізацію Світу темряви в Україні, а саме локалізацію 5-ого видання Vampire: The Masquerade.

Вампіри: Маскарад (Vampire: The Masquerade) — це оригінальна, класична рольова гра, яка відома по всьому світі, про особистий і політичний жах. Ви — вампір, який бореться за виживання, панування та вимираюче людство, боячись того, на що ви здатні, і побоюючись “нелюдських” змов, які вас оточують. Як вампір, ви страждаєте від голоду, невблаганної і жахливої спраги людської крові. Якщо ви відмовляєтесь боротися з нею, вона опановує ваш розум і штовхає вас на жахливі вчинки, щоб втамувати її. Ви ходите по лезу цієї бритви щоночі. Темні задуми, запеклі вороги та дивні союзники чекають на вас у цьому Світі Темряви.

5-те видання вийшло у 2018 року, воно включає нові правила та оновлює метасюжет(історія, що розвивається у певному вигаданому всесвіті), який продовжується в наступних книгах.

Команда boardova вже працює над перекладом, тому слідкуйте за новинами на офіційній сторінці boardova або Ukrainian Assembly Comix у Facebook.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Дивіться перший ігроладний трейлер українського шутера SAND

SAND / арт

Творець Hellblade покинув студію Ninja Theory. Але це ніяк не зашкодить Hellblade 2

Тамім Антоніадес

«Відчувається наче гра від PlayStation Studios» — Журналісти у захваті від Hellblade 2

hellblade 2

Українська команда NAVI зіграє у фіналі першого Мейджора в CS2

p.ua.navi 1

Senua’s Saga: Hellblade 2 матиме українську локалізацію і вийде в травні

Senua's Saga: Hellblade 2

Огляд Prince of Persia: The Lost Crown. Казка не про Принца

Prince of Persia: The Lost Crown

Краще пізно, ніж ніколи. Емоційний відеоогляд Elden Ring (BEnderUA)

ер2гти1

Що ви придбали (чи подарували) на Зимовому розпродажі в Steam?