П’ятий сезон «Дивних див» матиме 8 кінцівок

Серіал «Дивні дива» повернув собі популярність, втрачену після третього сезону, а заодно ще й встановив кілька нових рекордів серед англомовних серіалів Netflix. Не в останню чергу це сталося завдяки незвичному формату, коли спершу стрімінговий сервіс випустив 7 серій 27 травня, а 2 останні (з цілком кіношним хронометражем у 1,5 і 2,5 год відповідно) вийшли вже 1 липня.

Брати Даффери, творці серіалу, в одному з нещодавніх інтерв’ю підтвердили, що в п’ятому сезоні, який буде останнім, глядачів чекатиме те ж саме. Щоправда, загальна тривалість сезону буде дещо меншою.

Ми впевнені, що він не буде таким довгим, з однієї простої причини. Якщо так подивитися на четвертий сезон, серіал майже дві години розганяється, перш ніж наші дітлахи натрапляють на надприродну таємницю. Нам слід було показати, що з ними сталося, як змінилося їхнє життя, з якими труднощами вони адаптуються до старших класів тощо. Стів он намагається знайти собі дівчину… оце-от усе. Само собою, у п’ятому сезоні нічого такого вже не буде. Всі персонажі матимуть чітку мету з перших же хвилин прямуватимуть до неї. Тому ми однозначно зекономимо чимало часу, і сезон відчуватиметься інакше, насиченішим, динамічнішим. Утім, будьте готові, що фінал усього серіалу знову буде тягнути на кількагодинний фільм. Я певен, що завершення цього разу буде навіть довшим, у стилі «Повернення короля» — десь 8 послідовних кінцівок.

Метт Даффер

За попередньою інформацією, зйомки п’ятого сезону «Дивних див» розпочнуть десь у 2023 році, а прем’єри слід чекати не раніше 2024.

Читайте також

Dragon Prince повертається: Netflix показав трейлер четвертого сезону мультсеріалу [відео]

Dragon Prince

Хто отримав гранти Netflix та Української кіноакадемії і чому це не зрада

ukrainianfilmacademy

Хто взяв головні Еммі 2022 року і чому це не “Краще подзвоніть Солу”?..

Primetime Emmy Awards

(Невтішні) підсумки Ubisoft Forward

assassins creed mirage

Netflix шукає працівників для роботи з українськомовним контентом у Польщі

Netflix

Пітер Джексон, Барак Обама, Adele, Xbox і всі-всі-всі: хто отримав денні та мистецькі Emmys 2022

Українських фільмів на Netflix стає все більше!

Berserk, Death Note, Hunter x Hunter та ще ряд культових аніме з’являться на Netflix

berserk

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: