П’ятий сезон «Дивних див» матиме 8 кінцівок

Серіал «Дивні дива» повернув собі популярність, втрачену після третього сезону, а заодно ще й встановив кілька нових рекордів серед англомовних серіалів Netflix. Не в останню чергу це сталося завдяки незвичному формату, коли спершу стрімінговий сервіс випустив 7 серій 27 травня, а 2 останні (з цілком кіношним хронометражем у 1,5 і 2,5 год відповідно) вийшли вже 1 липня.

Брати Даффери, творці серіалу, в одному з нещодавніх інтерв’ю підтвердили, що в п’ятому сезоні, який буде останнім, глядачів чекатиме те ж саме. Щоправда, загальна тривалість сезону буде дещо меншою.

Ми впевнені, що він не буде таким довгим, з однієї простої причини. Якщо так подивитися на четвертий сезон, серіал майже дві години розганяється, перш ніж наші дітлахи натрапляють на надприродну таємницю. Нам слід було показати, що з ними сталося, як змінилося їхнє життя, з якими труднощами вони адаптуються до старших класів тощо. Стів он намагається знайти собі дівчину… оце-от усе. Само собою, у п’ятому сезоні нічого такого вже не буде. Всі персонажі матимуть чітку мету з перших же хвилин прямуватимуть до неї. Тому ми однозначно зекономимо чимало часу, і сезон відчуватиметься інакше, насиченішим, динамічнішим. Утім, будьте готові, що фінал усього серіалу знову буде тягнути на кількагодинний фільм. Я певен, що завершення цього разу буде навіть довшим, у стилі «Повернення короля» — десь 8 послідовних кінцівок.

Метт Даффер

За попередньою інформацією, зйомки п’ятого сезону «Дивних див» розпочнуть десь у 2023 році, а прем’єри слід чекати не раніше 2024.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Фільм «Щасливчик Ґілмор» отримає продовження від Netflix

p.ua.Щасливчик Ґілмор 1

Розробники Switch-ексклюзива Good Job! закрилися через банкрутсво

good job!

10 найкращих серіалів для підлітків на Netflix

сексуальне виховання

10 найпопулярніших фільмів на Netflix

action movies netflix

Історія Hades 2 не потребуватиме знайомства з першою частиною

hades 2

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Нова Rainbow Six вийшла на мобільних з мультяшною стилістикою та роуґлайт-елементами

Rainbow Six: SMOL

Більше не ексклюзив Netflix. Valiant Hearts: Coming Home все ж таки вийде на консолях

Valiant Hearts: Coming Home