web analytics

«Питайте в Sony, ми тільки за»: Хідетака Міядзакі хоче Bloodborne на ПК

Представники видання PC Gamer поцікавилися в Хідетаки Міядзакі, керівника FromSoftware, “Чи варто чекати ПК версію Bloodborne?”, на що отримали неоднозначну відповідь.

Усередині студії інші співробітники також бажають бачити Bloodborne на ПК. Я зовсім не проти, а навпаки хотів би, щоб якомога ширша аудиторія могла спробувати гру й щоб вона не повторила долю інших ігор, обмежених старим залізом. Проте звертатися потрібно виключно до Sony, оскільки вона володіє правами на неї.

Хідетака Міядзакі

У вересні 2022 року інсайдер Джефф Ґрабб повідомляв, що FromSoftware була надто зайнята розробкою доповнення Shadow of the Erdtree до Elden Ring, тому якби хтось і створював порт чи ремейк, це була б стороння студія. Наприклад,Bluepoint Games, яка вже встигла гарно себе показати з ремейками Shadow of the Colossus (2018) і Demon Souls (2020).

Нагадаємо, що в листопаді минулого року ходили чутки стосовно початку роботи над кіноадаптацією Bloodborne. Зніматиме стрічку Sony Pictures, продюсером стане Лоренцо Ді Бонавентура, а сценаристом — Даррен Лемке. Враховуючи, що Sony володіє як правами на інтелектуальну власність Bloodborne, так і 14,1% акцій FromSoftware можна припустити, що фільм випустять разом із ремейком або сиквелом, щоб обидва медіапродукти працювали в тандемі і згенерували більші прибутки, ніж поодинці.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Розробляється Armored Core 7 або доповнення до 6 частини

armored core 6

Hunt: Showdown отримає глобальне оновлення та зниження ціни

hunt showdown

Глобальні доповнення Space Age і оновлення 2.0 для Factorio вийдуть в жовтні

factorio space age

Bloodborne запустили на ПК через емулятор PlayStation 4

bloodborne

Digital Foundry сумніваються в спроможності PlayStation 5 емулювати PS3

xbox ps

Заводобудівна Satisfactory покине дочасний доступ у вересні

satisfactory

У Steam безкоштовно роздають 3 DLC для Forza Horizon 4

Forza Horizon 4

Почалися знімання кіноадаптації Watch Dogs

watch dogs 2