Quake Champions буде безкоштовною… майже

Зі самісінького дня анонсу арена-шутера Quake Champions всіх цікавило одне питання: якою буде модель розповсюдження? Персонажі з унікальними здібностями самі напрошувалися на старий-добрий free-to-play, проте приклад Overwatch показав, що нас може чекати і повновартісна гра. Розробники довго визначалися і нарешті готові оголосити остаточне рішення.

Quake Champions таки буде безкоштовною. Проте є свої нюанси. Ті, хто вирішить грати безкоштовно, отримають доступ до всіх режимів і мап, але в їх ньому розпорядженні буде лише один чемпіон, Ranger — воїн із кулею-телепортом, якого ми вже бачили у Quake 2.

А от решту героїв, на щастя, не продаватимуть поодинці, як це часто буває в f2р-фармильнях. Повний комплект під назвою Champion Pack матиме фіксовану ціну в доларах і не потребуватиме ніяких додаткових придбань, коли розробникам заманеться згодом додати нових героїв.

Втім, аби не особливо тиснути на гравців без грошей, розробники дозволять “орендувати” чемпіонів за внутрішньоігрову валюту на певний час. Типу як зіграв собі 10 матчів → накопичив “монеток” → купив нового героя на три дні → за цих три дні назбирав монеток ще на тиждень уперед → орендуєш нового чемпіона → і так повторюєш до причмелення. Втім, розробники постійно наголошують, що не роблять типовий hero shooter — у Quake Champions на одного героя припадає всього лиш одне спецуміння, та й то воно не принесе ніякої користі, якщо в шутерах у гравця ростуть руки не з того місяця.

Тобто що ми отримуємо у підсумку? Quake Champions — це фактично повновартісний шутер, який матиме цілком життєздатну і привітну для гравців trial-версію. Дуже навіть компромісний формат.


До всього, зараз триває реєстрація на закриту бету. Точної дати проведення поки не оголошено, однак це трапиться десь ближче до квітня. Записатися на бету можна на офіційному сайті гри.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Quake Champions врешті покинула дочасний доступ Steam після 5 років розробки

quake champions

Джон Ромеро повертається до розробки шутерів

Джон Ромеро на Comic Con Ukraine 2019

Перевидання Quake оновили для консолей чинного покоління

Quake

Ремастер Quake отримав перше велике оновлення

Quake Remastered

Крутий ремастер, який ми не чекали – огляд Quake Remastered (RendarosUA)

Bethesda випустила ремастер першого Quake

Quake

Skywind не потрібен! Bethesda відкриє окрему студію для створення рімейків

Джон Кармак хотів би попрацювати з Bethesda

Джон Кармак

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: