Categories: Новини

Quake Champions буде безкоштовною… майже

Зі самісінького дня анонсу арена-шутера Quake Champions всіх цікавило одне питання: якою буде модель розповсюдження? Персонажі з унікальними здібностями самі напрошувалися на старий-добрий free-to-play, проте приклад Overwatch показав, що нас може чекати і повновартісна гра. Розробники довго визначалися і нарешті готові оголосити остаточне рішення.

Quake Champions таки буде безкоштовною. Проте є свої нюанси. Ті, хто вирішить грати безкоштовно, отримають доступ до всіх режимів і мап, але в їх ньому розпорядженні буде лише один чемпіон, Ranger — воїн із кулею-телепортом, якого ми вже бачили у Quake 2.

А от решту героїв, на щастя, не продаватимуть поодинці, як це часто буває в f2р-фармильнях. Повний комплект під назвою Champion Pack матиме фіксовану ціну в доларах і не потребуватиме ніяких додаткових придбань, коли розробникам заманеться згодом додати нових героїв.

Втім, аби не особливо тиснути на гравців без грошей, розробники дозволять “орендувати” чемпіонів за внутрішньоігрову валюту на певний час. Типу як зіграв собі 10 матчів → накопичив “монеток” → купив нового героя на три дні → за цих три дні назбирав монеток ще на тиждень уперед → орендуєш нового чемпіона → і так повторюєш до причмелення. Втім, розробники постійно наголошують, що не роблять типовий hero shooter — у Quake Champions на одного героя припадає всього лиш одне спецуміння, та й то воно не принесе ніякої користі, якщо в шутерах у гравця ростуть руки не з того місяця.

Тобто що ми отримуємо у підсумку? Quake Champions — це фактично повновартісний шутер, який матиме цілком життєздатну і привітну для гравців trial-версію. Дуже навіть компромісний формат.


До всього, зараз триває реєстрація на закриту бету. Точної дати проведення поки не оголошено, однак це трапиться десь ближче до квітня. Записатися на бету можна на офіційному сайті гри.

Disqus Comments Loading...
Опубліковано
Олег Куліков