Quake для аркадних автоматів запустили на ПК аж через 22 роки

Можливо, ви цього навіть не знали, але у 1998 році компанія Lazer-Tron випустила першу Quake спеціально для аркадних автоматів. Звісно ж, ніякої клавомиші не було, заміняли їх спеціальні кнопки для керування. Самі автомати були фактично модифікованими комп’ютерами з 27-дюймовим екраном. Але у них був апаратний захист, і працювали автомати лише зі спеціальним ключем. Усього таких пристроїв було випущено приблизно 75 штук.

І ось 22 роки потому ентузіаст під ніком mills5 розповів, що зміг обійти захист і запустити проект за допомогою емулятора під назвою MAME. Загалом “аркадний Quake” мало чим відрізняється від оригіналу, але все ж має дві ключові особливості: обмежену кількість життів та монетки, які можна було збирати протягом гри. Кажуть, що ці монетки можна було обмінювати на призи в ігрових клубах. Також цікаво, що автомати мали мультиплеєр. Гравці могли за допомогою кількох автоматів поборотися у deathmatch-режимі.

А ще не забувайте, що завтра у лаунчері Bethesda.net Quake III стане безкоштовною на 72 години, і її можна буде назавжди забрати до своєї бібліотеки. До цього Bethesda вже роздала дві попередні гри серії.

Читайте також

Джон Кармак хотів би попрацювати з Bethesda

Джон Кармак

[ОНОВЛЕНО] Bethesda віддає три частини Quake задарма

Quake

Quake безкоштовно роздаватимуть під час QuakeCon

QuakeCon 2020

Першим зірковим гостем Comic Con Ukraine 2019 стане батько 3D шутерів — Джон Ромеро!

Джон Ромеро

Quake Champions вийде у дочасний доступ наступного тижня

Quake Champions матиме режим дуелі

Quake Champions буде безкоштовною… майже

E3 2016: репортаж з конференції Bethesda

Популярне