Quake для аркадних автоматів запустили на ПК аж через 22 роки

Можливо, ви цього навіть не знали, але у 1998 році компанія Lazer-Tron випустила першу Quake спеціально для аркадних автоматів. Звісно ж, ніякої клавомиші не було, заміняли їх спеціальні кнопки для керування. Самі автомати були фактично модифікованими комп’ютерами з 27-дюймовим екраном. Але у них був апаратний захист, і працювали автомати лише зі спеціальним ключем. Усього таких пристроїв було випущено приблизно 75 штук.

І ось 22 роки потому ентузіаст під ніком mills5 розповів, що зміг обійти захист і запустити проект за допомогою емулятора під назвою MAME. Загалом “аркадний Quake” мало чим відрізняється від оригіналу, але все ж має дві ключові особливості: обмежену кількість життів та монетки, які можна було збирати протягом гри. Кажуть, що ці монетки можна було обмінювати на призи в ігрових клубах. Також цікаво, що автомати мали мультиплеєр. Гравці могли за допомогою кількох автоматів поборотися у deathmatch-режимі.

А ще не забувайте, що завтра у лаунчері Bethesda.net Quake III стане безкоштовною на 72 години, і її можна буде назавжди забрати до своєї бібліотеки. До цього Bethesda вже роздала дві попередні гри серії.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Джон Ромеро повертається до розробки шутерів

Джон Ромеро на Comic Con Ukraine 2019

Перевидання Quake оновили для консолей чинного покоління

Quake

Ремастер Quake отримав перше велике оновлення

Quake Remastered

Крутий ремастер, який ми не чекали – огляд Quake Remastered (RendarosUA)

Bethesda випустила ремастер першого Quake

Quake

Skywind не потрібен! Bethesda відкриє окрему студію для створення рімейків

Джон Кармак хотів би попрацювати з Bethesda

Джон Кармак

[ОНОВЛЕНО] Bethesda віддає три частини Quake задарма

Quake