Quantum Break на ПК терпить поразку

Quantum-Break-Logo

Вже близько години ПК-версія іменитої Quantum Break доступна для покупки, і, звісно ж, величезна кількість фанатів Remedy надивившись стрімів та начитавшись відбірних оглядів від наших колег вже побігли тестувати забавку. Й, судячи зі всього, наступили на великі металеві граблі під назвою “оптимізація”. Перші підозри і сумніви з’явилися ще 1 квітня, коли після спаду ембарго жодне з топових видань не випустило огляду на ПК-версію гри.

“Я шукаю оглядів на ПК-версію гри але нічого не знаходжу. Надіюся це не поганий знак”, – написав у своєму твіттері @blak_magus

Та мабуть сьогодні сподівання цього юнака розбилися, мов кришталевий сервіз об холодну підлогу бо ґеймери, які хитрощами отримали свої копії ще рано вранці, не шкодують слів, описуючи те, що твориться з ПК-версією Quantum Break.

По-перше, судячи з коментарів на багатьох ігрових форумах, в ігор з Windows Store досі немає підтримки SLI хоч цю проблему вже багато разів обіцяли вирішити. Тож якщо ви марите небувалою потужністю своєї ігрової машини з кількома відеокартами – забудьте, бо забавка від Remedy банально не зможе отримати до них доступ. Інші ж ґеймери дивувалися відстуністю пункту “вийти з гри” і були змушені “вбивати” забавку з диспетчера завдань.

“Отож, швидка думка стосовно Quantum Break на Windows 10. Гра абсолютно не стабільна. Всього 30 кадрів за секунду не моїй GTX980. На НИЗЬКИХ налаштуваннях”, – зазначив @LotRLor

Та надія все ще є. Адже розробники можуть реабілітуватися, випустивши швидкий патч з виправленням всіх критичних проблем. Якщо ж ні, то ми отримали ще один кривий ПК-порт, замість повноцінної гри.

Читайте також

Видавцем Alan Wake 2 стануть Epic Games

alan wake

Тепер у Steam можна придбати Control без доповнень

Control

Control з’явиться у Game Pass для ПК уже цього тижня

Control

Сем Лейк показав чорновик сценарію нової гри від Remedy

Control святкує 2 000 000 придбань. Усе завдяки новому поколінню консолей

Control з’явиться в Xbox Game Pass у грудні

Control

Оновлення з графічними покращеннями Control для наступного покоління консолей перенесли

Immortals Fenyx Rising готується до релізу і пішла на золото

Immortals Fenyx Rising

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: