web analytics

Quantum Break на ПК терпить поразку

Quantum-Break-Logo

Вже близько години ПК-версія іменитої Quantum Break доступна для покупки, і, звісно ж, величезна кількість фанатів Remedy надивившись стрімів та начитавшись відбірних оглядів від наших колег вже побігли тестувати забавку. Й, судячи зі всього, наступили на великі металеві граблі під назвою “оптимізація”. Перші підозри і сумніви з’явилися ще 1 квітня, коли після спаду ембарго жодне з топових видань не випустило огляду на ПК-версію гри.

“Я шукаю оглядів на ПК-версію гри але нічого не знаходжу. Надіюся це не поганий знак”, – написав у своєму твіттері @blak_magus

Та мабуть сьогодні сподівання цього юнака розбилися, мов кришталевий сервіз об холодну підлогу бо ґеймери, які хитрощами отримали свої копії ще рано вранці, не шкодують слів, описуючи те, що твориться з ПК-версією Quantum Break.

По-перше, судячи з коментарів на багатьох ігрових форумах, в ігор з Windows Store досі немає підтримки SLI хоч цю проблему вже багато разів обіцяли вирішити. Тож якщо ви марите небувалою потужністю своєї ігрової машини з кількома відеокартами – забудьте, бо забавка від Remedy банально не зможе отримати до них доступ. Інші ж ґеймери дивувалися відстуністю пункту “вийти з гри” і були змушені “вбивати” забавку з диспетчера завдань.

“Отож, швидка думка стосовно Quantum Break на Windows 10. Гра абсолютно не стабільна. Всього 30 кадрів за секунду не моїй GTX980. На НИЗЬКИХ налаштуваннях”, – зазначив @LotRLor

Та надія все ще є. Адже розробники можуть реабілітуватися, випустивши швидкий патч з виправленням всіх критичних проблем. Якщо ж ні, то ми отримали ще один кривий ПК-порт, замість повноцінної гри.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Горор The Casting of Frank Stone за всесвітом Dead by Daylight вийде у вересні

the casting of frank stone

Чутки: 343 Industries більше не розроблятиме ігри серії Halo

halo concept

Команда Dead by Daylight втратить 95 працівників внаслідок перебудови

Dead by Daylight

Embracer Group втратила 1,7 млрд доларів за 2023 рік

dead island 2

Remedy скасувала мультиплеєрну гру, яку розробляли з Tencent

control

Tencent збільшила інвестиції у Remedy в 3 рази

alan wake

Керівник Embracer Group бере провину в занепаді холдингу на себе

embracer group

Світ дикої природи Horizon Forbidden West [Поради для виживання]

Світ дикої природи Horizon Forbidden West