Quantum Break отримає масивний графічний патч на наступному тижні

Quantum-Break-Logo

Quantum Break ще до виходу заслужила звання однієї з найперспективніших забавок 2016-го року. Вже за якісь два тижні гра потрапить на полиці, і будь який власник платформи від Microsoft за кругленьку суму отримає перепустку до приємного марева або найбільшого розчарування. Кілька дистриб’юторів і видань вже змогли поласувати грою, і основні їх захоплення стосуються графіки, як виглядає неймовірно круто. Та, схоже, розробники вирішили виконати програму максимум, і згідно з прев’ю від Angry Centaur Gaming нас чекає нова партія графонію, яку завезуть до гри, ще до безпосереднього релізу.

Інформацію стосовно прийдешнього патчу можна почути починаючи з 4:18 хвилини видива. Також Remedy Entertainment повідомляють про те, що не мають наміру випускати жодних DLC до гри, хоч і мають безліч ідей щодо розширення всесвіту в інший спосіб. Quantum Break зарелізиться для Xbox One та персональних комп’ютерів під управлінням Windows 10.

UPD: відео з оглядом було вилучено з публічного доступу, а Томас Пуха – керівник по зв’язках з громадськістю Remedy Entertainment підтвердив чутки щодо виходу патчу, зазначивши, що в більшій мірі він стосуватиметься не графіки, а виправлення дрібних помилок.

Читайте також

Огляд FAR: Lone Sails

FAR: Lone Sails

Яка гра була першою у вашому Steam?

5 причин придбати зовнішній жорсткий диск Transcend (там є Іво Бобул!)

Transcend

Нова PlayStation вийде за 3 роки

Новий Razer Blade — найкомпактніший 15.6″ ігровий ноутбук у світі

Razer Blade

Враження від Kyiv Comic Con 2018

Kyiv Comic Con 2018

LAN-фінал першого турніру HexWix сup Kharkiv успішно завершився

HexWix Cup

PlayNews #330 — S.T.A.L.K.E.R. 2, Black Ops IIII…

Популярне