web analytics

Quantum Break отримає масивний графічний патч на наступному тижні

Quantum-Break-Logo

Quantum Break ще до виходу заслужила звання однієї з найперспективніших забавок 2016-го року. Вже за якісь два тижні гра потрапить на полиці, і будь який власник платформи від Microsoft за кругленьку суму отримає перепустку до приємного марева або найбільшого розчарування. Кілька дистриб’юторів і видань вже змогли поласувати грою, і основні їх захоплення стосуються графіки, як виглядає неймовірно круто. Та, схоже, розробники вирішили виконати програму максимум, і згідно з прев’ю від Angry Centaur Gaming нас чекає нова партія графонію, яку завезуть до гри, ще до безпосереднього релізу.

https://www.youtube.com/watch?v=XqwqmjUijNA

Інформацію стосовно прийдешнього патчу можна почути починаючи з 4:18 хвилини видива. Також Remedy Entertainment повідомляють про те, що не мають наміру випускати жодних DLC до гри, хоч і мають безліч ідей щодо розширення всесвіту в інший спосіб. Quantum Break зарелізиться для Xbox One та персональних комп’ютерів під управлінням Windows 10.

UPD: відео з оглядом було вилучено з публічного доступу, а Томас Пуха – керівник по зв’язках з громадськістю Remedy Entertainment підтвердив чутки щодо виходу патчу, зазначивши, що в більшій мірі він стосуватиметься не графіки, а виправлення дрібних помилок.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Світ у русі. Огляд Arranger: A Role-Puzzling Adventure

Arranger: A Role-Puzzling Adventure

Головною проблемою Judas від творця Bioshock стали діалоги

judas

Apple вклала більше 20 000 000 000$ в кінобізнес, які зовсім не відбилися

appletv

Графічний роман «Ворон» буде видано українською

crow

В No Man’s Sky знайшли згадку PlayStation 5 Pro

no man's sky ps5 pro

Warner Bros. Games придбала творців MultiVersus

multiversus

Дива сучасних кухонь: як вибрати ідеального помічника для приготування їжі

microwave 01

NAVI стали чемпіонами Esports World Cup із CS2

p.ua.navi ewc champs