Rainbow Six: Siege не матиме сюжетної кампанії. Бета-тест продовжено

Шутер від першої особи Rainbow Six: Siege не матиме сюжетної кампанії, про що повідомив офіційний представник Ubisoft.

Виступаючи на конференції EGX 2015, арт-директор гри Скотт Мітчелл (Scott Mitchell) сказав, що Rainbow Six: Siege абсолютно не потрібна така річ, як сюжетна кампанія:

У нас не буде сюжетного режиму. Ви пройдете тренування, де вам покажуть відмінності між ігровими класами, і після цього поринете в мультиплеер. Звичайно, елементи самітної гри у нас будуть. Ви зможете грати з ботами і налаштовувати умови матчу.

Це дозволить поліпшити ваші навички. Приємним бонусом стане новий контент, який відкриватиметься незалежно від того, змагаєтесь ви з ботами чи з живими людьми.

Відсутність звичного самітнього режиму в іграх, які орієнтовані на багатокористувацьку складову — далеко не новина для ігроіндустрії. Останнім яскравим прикладом є Star Wars: Battlefront.

Що потішило, так це те, що Ubisoft продовжила закритий бета-тест Rainbow Six: Siege на три дні, до четверга, 1 жовтня включно. Перевірте свої пошти — раптом код доступу вже прийшов туди.

А як ви ставитесь до новомодної політики мультиплеєрних ігор?

Семен Брилінський

Менеджер оглядів порталу. Перфекціоніст-аматор. Місцевий набридайло і нагадувальник. Відчуває страх до спойлерів.

  • Погрався я трохи в той рейнбоу сікс. Гра так собі. Новомодний контерстрайк в якому спочатку доступні не усі набори зброї і їх треба відкривати отримуючи бали за ігри. Трошки цікавіше за контерстрайк тим, що тут є можливість закривати проходи в будівлю і підривати їх, та деякі інші пастки. Але геймплей як не крути дуже нагадує контрстрайк.

    • КС более аркадней, радугу конечно симулятором не назовешь, но все же..

      • а ще в бета-тесті дуже довго шукаються суперники. так що я погрався лише одну серію боїв і закинув :) бо сидіти по пів-години і чекати поки знайдеться бій - то занадто :)

        • У меня до минуты с первого же дня. Правда меню глючит ппц, не хватает времени что бы выбрать оружие и т.п.

  • Один з найгірших бета-тестів з тих, що мені довелось бачити. На 5 хвилин геймплею доводиться 10 хвилин просиджувати в меню, очікуючи на гравців, зміну карт чи просто відключення від серверу. Жахливий пінг абсолютно у всіх гравців, що результує в повному безладі в грі. Вже не кажу про автоматично увімкнені мікрофони, через які доводиться вимикати увесь зв'язок та сидіти без інформації, а також надпотужні щити в нападаючої сторони, які при грамотному позиціонуванні просто нереально побороти.

Книга про створення серії GTA вийде українською — видавництво MAL’OPUS відкрило передзамовлення

Якраз напередодні старту продажів GTA VI видавництво MAL’OPUS влучно анонсує українське видання книги «У розшуку:…

35 хвилин

​Tencent згортає частину своїх інвестиції в ігрову індустрію

Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…

22 години

Bungie зробила симулятор побачень Destiny у стилі Dream Daddy, але керівництво було категорично проти

У нещодавньому інтерв’ю, де обговорювали подробиці сюжету оновлення в Destiny 2 під назвою Season of…

23 години

Том Голланд розповів, що поборов алкоголізм

Тридцятирічний Том Голланд зараз на перших шпальтах не лише через очікуваний багатьма фільм "Людина-павук: Абсолютно…

1 день

Українська гра Last Pirates: Die Together увійшла у топ-50 найпопулярніших демо-версій Steam Next Fest

Як ми писали 15 червня, українська гра Last Pirates: Die Together прийшла на цьогорічний Steam…

1 день

Steam Machine виявилася значно дорожчою, ніж планувала Valve

Valve оприлюднила ціну та дату виходу ігрового пристрою Steam Machine — компактного ігрового ПК на…

1 день

This website uses cookies.