Rainbow Six Siege X стане безкоштовною й вийде в червні
Безкоштовна модель розповсюдження і глобальний реворк ключових аспектів — основні особливості шутера Rainbow Six Siege X. Вихід запланований вже на червень цього року, конкретну дату оголосять пізніше.
Більш детальний перелік змін і нововведень виглядає так:
- новий режим 6 на 6, де нападники й захисники зможуть грати в одній команді;
- нова мапа;
- перероблена система руйнування оточення;
- просунуте вертикальне пересування;
- поліпшення у візуалі, анімаціях і звуку.
Усім колишнім гравцям у Rainbow Six Siege обіцяють надати різноманітні приємні бонуси.
Від сьогодні й до 19 березня ви можете взяти участь в бета тестуванні Rainbow Six Siege X, якщо виграєте дропс при перегляді стрімів шутера на Twitch.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!









