web analytics

Раніше заблоковану в Україні гру Tell Me Why роздають у Steam безкоштовно

У Steam до 1 липня 19:00 можна безкоштовно забрати сюжетну пригодницьку гру Tell Me Why від студії Dontnod Entertainment, творців Life is Strange i Remember Me.

Сюжет гри розповідає про двох близнюків — Тайлера й Елісон, які в дитинстві пережили дуже трагічну подію. Коли їм було по 11 років, їхня матір зненацька взяла рушницю та намагалася вбити своїх любих дівчаток. Під час цієї сутички Оллі (попередня особа Тайлера) ненароком вбиває матір. Відтоді минуло багато часу, діти виростають і тепер їм належить повернутись до колишньої домівки, щоб розгадати таємниці свого минулого.

Гра розкриває серйозні теми пов’язані з важкими періодами в житті, депресією, відчуттям безвиході й наголошує на тому, що вчасна підтримка людини, яка опинилася в скрутному становищі може докорінно змінити ситуацію, попередивши фатальні вчинки і жахливі події у майбутньому. При такому глубокому розкритті психології людини, гру довгий час не можна було придбати в Україні через блокування видавця. Можливо, Dontnod помилково подумали, що в Україні теж є законодавча заборона ЛГБТ, як і в нашого болотяного сусіда, українці теж занадто категоричні в цьому питанні й не зрозуміють перевтілення дівчинки в хлопчика. Утім, хай і з трирічним запізненням, але французька студія вже затямила, що Україна — не росія, і доступність Tell Me Why не порушує ніяких наших законів. 

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Steam і Microsoft Store можна безкоштовно забрати Tell Me Why

tell me why

На GOG безкоштовно роздають Requiem: Avenging Angel

На GOG безкоштовно роздають набір цифрових скарбів до Baldur’s Gate 3

Baldur’s Gate III

Встигніть безкоштовно забрати українську Hell Division на GOG

Hell Division

Отримайте задарма Sigma Theory: Global Cold War на GOG

Sigma Theory: Global Cold War

GOG безкоштовно роздає Amnesia: A Machine for Pigs

Amnesia: A Machine for Pigs

Встигніть безкоштовно забрати Field of Glory II у Steam

Field of Glory 2

Warhammer Skulls 2023: покваптеся безкоштовно отримати гру й цікавинки на GOG!