[ОНОВЛЕНО] Ratchet & Clank для PS4 можна буде забрати безкоштовно і назавжди

UPD. Вже можна забрати


Можливо, ви вже встигли забути, але у квітні минулого року керівники PlayStation придумали таку річ, як Play At Home. У межах цієї ініціативи тоді усім безкоштовно роздавали копії Uncharted: The Nathan Drake Collection та Journey. Як можна здогадатися з назви, зробили це, щоб користувачі сиділи під час пандемії вдома і насолоджувалися іграми.

На жаль, за цей час коронавірус нікуди не дівся, тож Sony вирішили відродити цю ініціативу, і цього розпланували її на 4 місяці. Розпочнеться все 2 березня, тоді усім роздаватимуть Ratchet & Clank для все тієї ж PlayStation 4. Триватиме роздача до 1 квітня, і якщо ви заберете гру, то вона назавжди залишиться вашою.

Потім, 25 березня, усі нові підписники сервісу Funimation або Wakanim отримають безкоштовний розширений доступ. Funimation це платний сервіс, створений Sony Pictures Entertainment спільно з японською компанією Aniplex. На ньому транслюють аніме. А Wakanim це європейський підрозділ цього сервісу.

Більш розгорнуто про останній подарунок, а також про інші підготовлені для нас сюрпризи, нам пообіцяли розповісти трішки згодом, у межах найближчих кількох тижнів.

А ще не забудьте ознайомитися з нашим матеріалом про прийдешню Ratchet & Clank: Rift Apart, де ми зібрали в одному місці чимало інформації. Зокрема там висвітлено дату релізу, ціни, варіанти видань та ще деякі моменти.

Читайте також

Days Gone: байкери проти зомбі! | Як розробляли та якою вийшла гра (Nikattica)

The Medium вийде на PlayStation 5 у вересні

The Medium

Cyberpunk 2077 готується до повернення у PS Store

Cyberpunk 2077

Hades вийде на Playstation та Xbox у серпні

Hades

Sony та Balenciaga випустили футболки PS5, дорожчі за саму консоль

Відбувся перший показ ігроладу Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West

Uncharted 4 стане наступною грою Sony на ПК

Чому реліз PlayStation був важким? (Rendaros UA)

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: