[ОНОВЛЕНО] Ratchet & Clank для PS4 можна буде забрати безкоштовно і назавжди

UPD. Вже можна забрати


Можливо, ви вже встигли забути, але у квітні минулого року керівники PlayStation придумали таку річ, як Play At Home. У межах цієї ініціативи тоді усім безкоштовно роздавали копії Uncharted: The Nathan Drake Collection та Journey. Як можна здогадатися з назви, зробили це, щоб користувачі сиділи під час пандемії вдома і насолоджувалися іграми.

На жаль, за цей час коронавірус нікуди не дівся, тож Sony вирішили відродити цю ініціативу, і цього розпланували її на 4 місяці. Розпочнеться все 2 березня, тоді усім роздаватимуть Ratchet & Clank для все тієї ж PlayStation 4. Триватиме роздача до 1 квітня, і якщо ви заберете гру, то вона назавжди залишиться вашою.

Потім, 25 березня, усі нові підписники сервісу Funimation або Wakanim отримають безкоштовний розширений доступ. Funimation це платний сервіс, створений Sony Pictures Entertainment спільно з японською компанією Aniplex. На ньому транслюють аніме. А Wakanim це європейський підрозділ цього сервісу.

Більш розгорнуто про останній подарунок, а також про інші підготовлені для нас сюрпризи, нам пообіцяли розповісти трішки згодом, у межах найближчих кількох тижнів.

А ще не забудьте ознайомитися з нашим матеріалом про прийдешню Ratchet & Clank: Rift Apart, де ми зібрали в одному місці чимало інформації. Зокрема там висвітлено дату релізу, ціни, варіанти видань та ще деякі моменти.

Читайте також

Ось як Джаред Лето перетворився на вампіра у фільмі “Морбіус” [трейлер]

Морбіус

Наскільки PS Vita актуальна у 2021 році?

PS Vita PlayUA (art by @EnjoyerSlime))

Sony готує свій аналог підписки Game Pass

Sony Playstation

Розігруємо підписку PlayStation Plus

PlayStation Plus PlayUA

Стали відомими ігри для Playstation Plus на грудень

Sony Playstation

Sony запатентувала ґеймпад для телефонів

Sony Playstation

Занедбана власними батьками — Історія PS Vita

PS Vita

PlayStation розпочала масштабний розпродаж до Чорної П’ятниці

PlayStation

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: