Raven’s Cry ну ніяк не хоче виходити

113043

Якщо ви досі плекаєте надію спробувати піратський довгобуд під назвою Raven’s Cry до нового року, ми змушені вас розчарувати. Компанія Reality Pump Studios знову перенесла дату релізу гри, яка до цього мала вийти 17 грудня. Таким чином, мені здається, розробники хочуть побити всі рекорди по кількості перенесеннях свої гри.

Цього разу для так званого “полірування ґеймплею” розробникам потрібен час до 26 січня. При цьому закликаємо вас не сильно вірити, що цього разу все по-справжньому. Що сказати… Ubisoft на них не вистачає!

Нагадаємо, Raven’s Cry — це така серйозна і жорстока гра про справжніх піратів, яка розробляється вже протягом 4-ьох років. Сюжет гри розповість про хлопчину на ім’я Крістофер Рейвен, який ще в дитинстві завдяки піратам став сиротою. Протягом свого життя він присягнувся помститися за смерть своїх батьків, а тому, щоб ближче наблизитись до ворога, сам став піратом. Основна сюжетна лінія розтягнеться на 25 годин, але час проходження можна значно збільшити, виконуючи побічні завдання. У грі будуть представлені морські битви, різні елементи з рольових ігор, а також економіка.

Читайте також

Yakuza 6 вийде пізніше, ніж очікувалось, зате демо-версія буде вчасно

Yakuza 6

Pillars of Eternity 2: Deadfire отримала дату релізу

Pillars of Eternity 2: Deadfire

Оприлюднено системні вимоги For Honor

Анонсовано нову гру у всесвіті World of Darkness

Підсумки презентації Nintendo Switch

Автор «Містера Робота» працює над новим кіберпанковим серіалом

Нові подробиці про фракції у Warhammer 40K: Dawn of War 3

Quake Champions може стати умовно-безкоштовною

Популярне