Raven’s Cry ну ніяк не хоче виходити

113043

Якщо ви досі плекаєте надію спробувати піратський довгобуд під назвою Raven’s Cry до нового року, ми змушені вас розчарувати. Компанія Reality Pump Studios знову перенесла дату релізу гри, яка до цього мала вийти 17 грудня. Таким чином, мені здається, розробники хочуть побити всі рекорди по кількості перенесеннях свої гри.

Цього разу для так званого “полірування ґеймплею” розробникам потрібен час до 26 січня. При цьому закликаємо вас не сильно вірити, що цього разу все по-справжньому. Що сказати… Ubisoft на них не вистачає!

Нагадаємо, Raven’s Cry — це така серйозна і жорстока гра про справжніх піратів, яка розробляється вже протягом 4-ьох років. Сюжет гри розповість про хлопчину на ім’я Крістофер Рейвен, який ще в дитинстві завдяки піратам став сиротою. Протягом свого життя він присягнувся помститися за смерть своїх батьків, а тому, щоб ближче наблизитись до ворога, сам став піратом. Основна сюжетна лінія розтягнеться на 25 годин, але час проходження можна значно збільшити, виконуючи побічні завдання. У грі будуть представлені морські битви, різні елементи з рольових ігор, а також економіка.

Читайте також

Коли PlayStation 5 вийде в Україні? Ціна, ігри та вся інша інформація про PS5 (OLDboi)

Нові сезони Call of Duty: Modern Warfare, Mobile і Warzone перенесено через протести

Call of Duty: Warzone

Перенесення продовжуються — Dying Light 2 відклали на невизначений термін

Реліз Cyberpunk 2077 перенесено на 17 вересня

Marvel’s Avengers перенесли на вересень

Ремейк Final Fantasy VII відклали на місяць

Yakuza 6 вийде пізніше, ніж очікувалось, зате демо-версія буде вчасно

Yakuza 6

Pillars of Eternity 2: Deadfire отримала дату релізу

Pillars of Eternity 2: Deadfire

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: