web analytics

Раяну Рейнольдсу заборонено імпровізувати в «Дедпулі 3» через страйк Гільдії Сценаристів

Імпровізовані жарти Раяна Рейнольдса — фірмовий елемент усіх його фільмів, не лише «Дедпула». Однак у третьому фільмі про невмирущого й невгамовного найманця нічого такого не буде, бо Marvel Studios заборонила актору імпровізувати на зйомках.

Причиною цього є контракт Marvel зі сценаристами «Дедпула 3», одним із пунктів якого є неухильне дотримання усього, що прописано в затвердженій версії сценарію (компанія отримала його ще до початку страйку Гільдії Сценаристів Америки). Зокрема, акторам жодним чином не можна змінювати «затверджені» репліки. І хоча сам Раян Рейнольдс теж вказаний серед авторів сценарію «Дедпула 3», слід розуміти, що така акредитація дісталася йому за допомогу з вигадуванням окремих елементів сюжету, але не більше — репліки персонажів прописували Ретт Різ, Пол Верник і Зеб Веллз.

Звісно, Marvel цілком могла би переукласти договір зі сценаристами, проте по-перше, це теоретично могло би затягнутися аж до завершення страйку, а по-друге, післястрайкове переукладання договору передбачало би збільшення гонорарів усім ключовим авторам сценарію (згаданій трійці, не Рейнольдсу). Тому студія вирішила почати зйомки за старим контрактом, бо сценарій уже є, і цей страйк жодної іншої шкоди завати не може.

Однак подейкують, що через напружені перемовини з Асоціацією продюсерів у прийдешні місяці можуть початися страйки Гільдії Режисерів та Гільдії Акторів. Так що Marvel скористалася ледь не унікальною змогою відзняти всі кадри з живими акторами, а далі вже можна буде видихнути з полегшенням… бо художники спецефектів своєї гільдії не мають, тож можна буде їх знову запрягати за мінімальну ставку.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Marvel’s Midnight Suns можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

Marvel's Midnight Suns

Фільм «Уявні друзі» зібрав 10 мільйонів доларів у перший день прокату

p.ua.Уявні друзі

Спінофф серіалу «ВандаВіжн» отримав дату виходу

aaa

Ніколас Кейдж зіграє Людину-павука в новому серіалі від Amazon

p.ua.Кейдж

Джон Малкович і Ральф Айнесон приєдналися до акторського складу «Фантастичної четвірки»

p.ua.Малкович Інесон

Metallica, Біллі Айліш і Snoop Dogg з’являться у Fortnite

metallica

Гра про Чорну Пантеру буде пісочницею у відкритому світі

Чорна Пантера Black Panther

«Аль Мор» проведе лекцію «Боги вікінгів – правда яку спотворив Marvel» у рамках «Ігромандрів»

p.ua.yggdrasil