Раяну Рейнольдсу заборонено імпровізувати в «Дедпулі 3» через страйк Гільдії Сценаристів

Імпровізовані жарти Раяна Рейнольдса — фірмовий елемент усіх його фільмів, не лише «Дедпула». Однак у третьому фільмі про невмирущого й невгамовного найманця нічого такого не буде, бо Marvel Studios заборонила актору імпровізувати на зйомках.

Причиною цього є контракт Marvel зі сценаристами «Дедпула 3», одним із пунктів якого є неухильне дотримання усього, що прописано в затвердженій версії сценарію (компанія отримала його ще до початку страйку Гільдії Сценаристів Америки). Зокрема, акторам жодним чином не можна змінювати «затверджені» репліки. І хоча сам Раян Рейнольдс теж вказаний серед авторів сценарію «Дедпула 3», слід розуміти, що така акредитація дісталася йому за допомогу з вигадуванням окремих елементів сюжету, але не більше — репліки персонажів прописували Ретт Різ, Пол Верник і Зеб Веллз.

Звісно, Marvel цілком могла би переукласти договір зі сценаристами, проте по-перше, це теоретично могло би затягнутися аж до завершення страйку, а по-друге, післястрайкове переукладання договору передбачало би збільшення гонорарів усім ключовим авторам сценарію (згаданій трійці, не Рейнольдсу). Тому студія вирішила почати зйомки за старим контрактом, бо сценарій уже є, і цей страйк жодної іншої шкоди завати не може.

Однак подейкують, що через напружені перемовини з Асоціацією продюсерів у прийдешні місяці можуть початися страйки Гільдії Режисерів та Гільдії Акторів. Так що Marvel скористалася ледь не унікальною змогою відзняти всі кадри з живими акторами, а далі вже можна буде видихнути з полегшенням… бо художники спецефектів своєї гільдії не мають, тож можна буде їх знову запрягати за мінімальну ставку.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Сценарій до 2 сезону One Piece вже готовий. Коли очікувати продовження?

one piece

Apple планує придбати Disney. І цього разу все серйозно

apple disney

Відкрито передзамовлення на комікс «Людина-Павук. Війна у місті»

Spider-Man

На San Diego Comic-Con представили нову режисерську версію “Капітана Америки” (але ви навряд бачили і стару)

captain america

Гільдія акторів сьогодні розпочне страйк

actors strike 3

Гільдія акторів уже готова долучитися до страйку сценаристів

05sag strikevote phqf videosixteenbynine3000

Marvel змінила назву четвертої частини «Капітана Америки»

captain america 4 due film marvel studios quarto capitolo anthony mackie 1

Riot погрожує скасувати турнір через страйк кіберспортсменів

LCS League of Legends

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: