Razer Tetra: кришталево чиста комунікація у будь-якій ситуації

Razer  представляє Razer Tetra ультралегку гарнітуру для комунікацій з вбудованим мікрофоном професійного рівня, сумісну з усіма платформами, включаючи PS4 ™, Xbox One, Nintendo Switch, PC і мобільні пристрої.

Razer Tetra гарнітура з дизайном під одне вухо, розроблена для тих гравців, кому важлива можливість спілкуватися з союзниками по команді і при цьому чути домашнє оточення. Багато геймерів воліють використовувати гарнітури закритих типів для сприйняття гри і спілкування з соратниками. Власники потужних аудіосистем воліють мати звук великого формату, і Razer Tetra дозволяє насолодитися їм усім повною мірою.

Спілкування з командою один з ключових елементів перемоги в сучасних багатокористувацьких іграх. Razer Tetra забезпечує кристальночисті комунікації навіть коли поруч грає потужна аудіосистема. Кардіоїдний мікрофон налаштований на спрямований прийом голосу, знижуючи шуми з боків і ззаду, дозволяючи домогтися більш високої чистоти звуку в порівнянні з традиційними гарнітурами для зв’язку.

Основні звукові настройки розташовані на дроті. Відключити мікрофон або змінити рівень гучності можна одним рухом прямо під час битви.

Razer Tetra розроблялася для тривалого носіння і важить всього лише 70 грам. Реверсивний дизайн гарнітури дозволяє розгортати мікрофон для носіння зліва чи справа голови. Регульоване наголов’я налаштовується під будь-який розмір, щоб уникнути тиску на вуха, а амбушюри зі шкірозамінника з наповненням з м’якої піни забезпечують ще більший комфорт.

Razer Tetra сумісна з Xbox One, PS4 ™ і Nintendo Switch, а також PC і мобільними пристроями за допомогою 3.5 мм роз’єму.

Гарнітуру можна придбати за ціною у 29.99 доларів США.

Читайте також

144 герци та 4к. Три нові ігрові Монітори від Acer

Приквел «Шаленого Макса» про Фуріосу з Анею Тейлор-Джой вийде аж у 2023

В Ubisoft Store з’явилася згадка рімейку Prince of Persia: The Sands of Time для Nintendo Switch

Корпус Aerocool CS-107 формату Mini Tower для ваших маленьких ПК

PlayUA 10+1 років. Що далі?

Більше потужності, більше чіткості! World of Tanks Console виходить на консолях нового покоління

Acer поповнює асортимент моніторів новими моделями для ігор та творчої роботи

World of Warcraft виповнюється 16 років

World of Warcraf

Популярне