Вийшли перші прев’ю Homefront: The Revolution

Homefront: The Revolution — стрілянка від першої особи з відкритим світом, реліз якої заплановано на кінець травня цього року. Ігри такого жанру часто захоплюють гравців як красою вигаданого світу, так і всеохопним ігроладом. Але фанати першої Homefront та прихильники пригод у пісочницях можуть витерти сльози щастя, бо прев’ю західних ігрових видань хапають усіх оптимістів за ноги і тягнуть з вишини захмарних очікувань на поверхню об’єктивної реальності.

Як повідомляє GameSpot, окрім сюжетної кампанії забавка має багатокористувацький «Режим опору» (Resistance Mode) з окремою статистикою. І цікаво те, що в статті озвучується смілива теза, мов кооператив Homefront: The Revolution — це „Dark Souls у світі шутерів“. Зазначається, що мультиплеєрні місії є доволі жорсткими і складними, і гинути вашому герою доведеться часто, але складність не заважає бути їм цікавими.

03

Кожна місія багатокористувацького режиму надає вам і вашим друзям декілька стратегічних точок на мапі, пов’язаних із окремими дрібними завданнями. Ви вільні займати ці точки і виконувати місію тим шляхом, який більше вам подобається. Наприклад, можна повзти майже навколішки через розбомблені будівлі, непомітно вбиваючи ворогів, і цим максимально відкласти початок активної фази конфлікту — і ця тактика буде виправданою, якщо у вас мало ресурсів. І взагалі, заборонених тактик не існує, що створює враження, ніби ви не завдання, продиктоване забавкою, виконували, а втілювали в життя власні бажання.

07

Інший провідний ігровий портал, Eurogamer, теж не обійшов увагою цю перспективну іграшку. І свою розповідь вони почали не з технічних подробиць, не з опису мультиплеєра і навіть не з оголошення про закрите тестування, старт якого вже незабаром. Початком огляду стало… глузування з назви головних ворогів протаґоніста. Напіврозвалену Філадельфію патрулюють солдати Північної Кореї, окупанти. Річ у тім, що в американському військовому слензі утворилася традиція називати мешканців Північної Кореї норками (norks від North Korean), а в деяких англомовних країнах norks також означає „цицьки“. Знущання тривало декілька хвилин не дуже довгого огляду, хоча могло б перетворитися на нестримний гучний регіт, якби працівники Eurogamer’а знали українську. Бо українською за тим же принципом утворюється збірна назва „півники“, що теж походить від „північні корейці“.

Увага, півники у провулку <…> ще один півник на даху <…> дивіться, півник праворуч убрід переходить <…> пусти того півня.

05

Наразі розробниками заплановано 18 кооперативних місій у день релізу, 17 травня 2016, і ще щонайменше 18 протягом року безкоштовно. Гравці також отримуватимуть безліч безоплатного контенту цілий рік після виходу гри. Ці подаруночки, враховуючи кількість варіантів виконання місій, випадкове розташування ворогів і масу побічних завдань, дозволять «Режиму опору» стати основною частиною Homefront: The Revolution.

Читайте також

Реліз Iron Harvest у Epic Games Store затримується

Iron Harvest

Відкритий бета-тест стратегії Iron Harvest розпочнеться 30 липня

iron harvest

THQ Nordic та Koch Media обмінялися правами на декілька серій ігор

Red Faction: Armagedon

Metro: Exodus планують випустити на Linux

Metro Exodus

Друге DLC для Shenmue 3 вийде за кілька днів

shenmue 3

Відбувся реліз заключного DLC до Metro: Exodus

Metro Exodus

Користувачі EGS не могли завантажити DLC до Metro: Exodus

Metro Exodus

Колекційне видання Kingdom Come: Deliverance вийде наступного місяця