web analytics

Вийшли перші прев’ю Homefront: The Revolution

Homefront: The Revolution — стрілянка від першої особи з відкритим світом, реліз якої заплановано на кінець травня цього року. Ігри такого жанру часто захоплюють гравців як красою вигаданого світу, так і всеохопним ігроладом. Але фанати першої Homefront та прихильники пригод у пісочницях можуть витерти сльози щастя, бо прев’ю західних ігрових видань хапають усіх оптимістів за ноги і тягнуть з вишини захмарних очікувань на поверхню об’єктивної реальності.

Як повідомляє GameSpot, окрім сюжетної кампанії забавка має багатокористувацький «Режим опору» (Resistance Mode) з окремою статистикою. І цікаво те, що в статті озвучується смілива теза, мов кооператив Homefront: The Revolution — це „Dark Souls у світі шутерів“. Зазначається, що мультиплеєрні місії є доволі жорсткими і складними, і гинути вашому герою доведеться часто, але складність не заважає бути їм цікавими.

03

Кожна місія багатокористувацького режиму надає вам і вашим друзям декілька стратегічних точок на мапі, пов’язаних із окремими дрібними завданнями. Ви вільні займати ці точки і виконувати місію тим шляхом, який більше вам подобається. Наприклад, можна повзти майже навколішки через розбомблені будівлі, непомітно вбиваючи ворогів, і цим максимально відкласти початок активної фази конфлікту — і ця тактика буде виправданою, якщо у вас мало ресурсів. І взагалі, заборонених тактик не існує, що створює враження, ніби ви не завдання, продиктоване забавкою, виконували, а втілювали в життя власні бажання.

07

Інший провідний ігровий портал, Eurogamer, теж не обійшов увагою цю перспективну іграшку. І свою розповідь вони почали не з технічних подробиць, не з опису мультиплеєра і навіть не з оголошення про закрите тестування, старт якого вже незабаром. Початком огляду стало… глузування з назви головних ворогів протаґоніста. Напіврозвалену Філадельфію патрулюють солдати Північної Кореї, окупанти. Річ у тім, що в американському військовому слензі утворилася традиція називати мешканців Північної Кореї норками (norks від North Korean), а в деяких англомовних країнах norks також означає „цицьки“. Знущання тривало декілька хвилин не дуже довгого огляду, хоча могло б перетворитися на нестримний гучний регіт, якби працівники Eurogamer’а знали українську. Бо українською за тим же принципом утворюється збірна назва „півники“, що теж походить від „північні корейці“.

Увага, півники у провулку <…> ще один півник на даху <…> дивіться, півник праворуч убрід переходить <…> пусти того півня.

05

Наразі розробниками заплановано 18 кооперативних місій у день релізу, 17 травня 2016, і ще щонайменше 18 протягом року безкоштовно. Гравці також отримуватимуть безліч безоплатного контенту цілий рік після виходу гри. Ці подаруночки, враховуючи кількість варіантів виконання місій, випадкове розташування ворогів і масу побічних завдань, дозволять «Режиму опору» стати основною частиною Homefront: The Revolution.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Анонсовано роуґлайк-спіноф Orcs Must Die! Deathtrap з українською локалізацією

Orcs Must Die! Deathtrap

Сиквел шутера Aliens Fireteam Elite 2 може вийти в 2025 році

aliens fireteam elite 2

Hunt: Showdown отримає глобальне оновлення та зниження ціни

hunt showdown

Tencent закриває ігросервіс Synced через рік після випуску

Synced

Apex Legends втрачає популярність через жадібність Electronic Arts

apex legends

Український кіберспортсмен уже спробував новий шутер від Valve — Deadlock

p.ua.deadlock

«Це як F-22 і танк “Абрамс”» — розробники DOOM: The Dark Ages порівняли її з DOOM Eternal

doom the dark ages

Call of Duty: Black Ops 6 не займатиме 310 ГБ

p.ua.call of duty black ops 6