Ребут Alone in the Dark вийде 25 жовтня, але пролог уже доступний задарма

Вперше анонсований ребут Alone in the Dark, культової гри у жанрі сурвайвл-горор, який відбувся у серпні 2022 року, нарешті отримав точну дату релізу. THQ Nordic відносно довго мовчала і лише зараз вирішила оголосити дату релізу та показати пролог гри.

Гра виходить 25 жовтня на чинному поколінні консолей та ПК, разом з анонсом дати релізу розробники дали гравцям можливість встановити пролог та ознайомитись з можливостями, які запропонує повна версія гри, не отримуючи жодних спойлерів з основної історії.  Автономна демо-версія гри ставить гравців на місце 11-річної Грейс Сондерс, яка виконує доручення і як завжди, все йде шкереберть.

Нагадаємо, що події перезапуску Alone in the Dark відбуваються у нетрях американського Півдня 1920-х років. Дядько Емілі Хартвуд кудись зник, разом з приватним детективом Едвардом Карнбі вона вирушає у подорож до маєтку Дерсето, будинку для душевнохворих, де коїться усіляка дивина. Герої зіштовхнуться з дивними мешканцями маєтку, небезпечними монстрами та, врешті-решт, розкриють таємницю жаху, що там коїться. Ролі головних героїв виконують Джоді Комер («Вбиваючи Єву», «Персонаж») і Девід Харбор («Дивні дива», «Чорна вдова»).

Завантажити Alone in the Dark Prologue на Xbox, PS5 та PC можна вже зараз, тому не зволікайте і разом з юною Грейс Сондерс дізнайтеся більше про зловіщий маєток Дерсето, укінці гравців очікує моторошний сюрприз.

Також нагадаємо, що THQ Nordic пожертвував 498 тис. євро українцям.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Розробники ПК ігор поважають відкритість і демократичність Steam

steam

Nintendo DS популярніша за PS5 серед молоді

ds

Розробників Alone in the Dark звільняють через погані продажі гри

alone in the dark

Take-Two звільнила 600 працівників і закрила кілька неанонсованих ігор

take two

Огляд Alone in the Dark (2024)

Alone in the Dark (2024)

«Якісний, але вторинний ремейк»: оцінки Alone in the Dark (2024)

alone in the dark reboot

Supermassive Games планує звільнити 90 працівників

supermassivegames

1387 звільнень, 29 скасованих ігор і 16 втрачених студій. Embracer Group поділилася досягненнями за пів року

embracer