Red Dead Online — усе, що потрібно знати про онлайн версію RDR 2

Побувавши у величезному і живому світі GTA Online, хочеться побачити, як же виглядатиме онлайн версія її ковбойського еквівалента. Ще 27 листопада, перші бета-тестери занурилися у світ Red Dead Online. А вже з 30 листопада, до онлайн вестерну можуть приєднатися всі, хто має Red Dead Redemption 2.

Що про гру кажуть розробники?

«Запуск Red Dead Online Beta — це перший крок у тому, що буде постійно розширюється й ставати динамічним світом, а бета-період дозволить нам впоратися з неминучою нестабільністю запуску будь-якого онлайн-проекту такого масштабу» — Rockstar.

«Під час цього процесу ми будемо просити нашу віддану спільноту допомагати нам і повідомляти про технічні проблеми, ділитися ідеями й допомагати у формуванні майбутнього онлайн-досвіду. Як і у всіх наших проектах, ми постараємося зробити запуск Red Dead Online настільки вдалим, наскільки це можливо. І ми просимо, щоби користувачі розділили цей дух із нами протягом наступних тижнів і місяців» — з офіційного анонсу Rockstar.

А чим взагалі займатися в Red Dead Online (beta)?

У гру поступово будуть додаватися нові режими, речі та купу всього іншого. Rockstar описують Red Dead Online як всесвіт, що «поступово розширюється».

Перше, що вам дадуть зробити в грі — створити свого персонажа. Пригоди в онлайн світі почнуться з локації Sisika Penitentiary — самій східній частині ігрового світу. А що далі?

«Починаючи з цього тижня, ви можете кататися з друзями в Posse, встановити свій табір, виконувати кооперативні завдання засновані на історії, шукати незнайомців у всьому світі, щоби допомогти (або нашкодити). Можна займатися спонтанними речима: полюванням, риболовлям, спілкуванням з конем. Досліджуйте ігровий світ із друзями, або самостійно (але вишукуйте засідки) і робіть багато чого іншого», — йдеться в оголошенні команди Red Dead Redemption 2.

Ігрові NPC також не залишаються осторонь. Наприклад, персонаж Horley може доручити гравцям полювання на злочинця від імені начальника поліції. У іншому випадку, гравці можуть помститися за смерть чоловіка якоїсь жінки. Хорлі також знайомить гравців зі злодієм конюхом — Клеєм Девісом, який, мабуть, буде навчати майбутніх злочинців торгувати конями.

А що з досвідом і досягненнями?

У Red Dead Online буде система прогресування. Ви отримуєте очки досвіду, які підвищують ваш рейтинг і дозволяють отримати бонуси, а також розблокують предмети і збільшать атрибути вашого персонажа. І, як і у режимі історії, є випробування в десятках категорій, таких як полювання та снайперство.

Однак варто враховувати, що це beta версія. Самі розробники сподіваються, що прогрес гравців, зароблений на початку «бети», збережеться в довгостроковій перспективі:

«Тим не менше, як і в інших «бетах» великих онлайн-ігор, завжди є шанс, що доведеться скинути ранг або інший параметр користувальницької статистики» — Rockstar

Чи можна вбивати інших гравців?

Авжеж! Якщо ви знайдете певні маркери на карті, то зможете приєднатися до одного з 5-ти змагальних режимів:

 • Shootout & Team Shootout: класичні режими перестрілки з необмеженими життями. Змагайтеся, щоби набрати найбільшу кількість вбивств до закінчення таймера.
 • Make it Count: справжній тест винахідливості: використовуйте тільки лук й кілька стріл або метальні ножі, щоби бути останнім, хто вижив. Із зони бою — не втекти, адже вона постійно звужується. Так, це якийсь аналог «королівської битви».
 • Most Wanted: кожне вбивство піднімає вас у списку лідерів, але знайте: чим ближче до вершини ви, тим більше очок усі інші отримають за вашу голову.
 • Hostile Territory: працюйте в командах, щоби контролювати територію. Захопіть район, щоб отримувати бали: команда з більшістю очок виграє. Ну або ви можете виграти відразу, захопити усі території.
 • Name your weapon: продемонструйте свої навички володіння зброю в особистому або командному поєдинку: чим складнішу зброю ви використовуєте, тим більше очок ви отримаєте.

У Red Dead Online також можна вплутатися й у перегони на конях. Тут шансів померти набагато менше, ніж у інших режимах.

А щось взагалі в грі залежить від моїх дій?

У Red Dead Online є система честі, яка буде реагувати на те, як ви поводитеся з важливими і великими рішеннями, які приймаєте в грі. Однак система буде оцінювати й те, як ви піклуєтеся про прості речі, такі як догляд за конем.

Ви можете брати завдання у ігрових персонажів, знаходячи незнайомі позначки, і ваша честь буде відігравати певну роль:

«Ви побачите знайомі обличчя на вашому шляху, а отримані від них місії можуть варіюватися залежно від того, наскільки ви шляхетні або безчесні. Наприклад, почесного гравця, зброяр може попросити допомогти супроводжувати конвой, захищаючи його від нападу банд або навіть інших гравців. Але ганебного злочинця можуть попросити допомогти звільнити порушника порядку з рук закону» — кажуть в Rockstar

Існують також місії, призначені для груп із двох-чотирьох гравців, які грають разом:

«В «A Land of Opportunities» ви зіткнетеся з декількома серіями місій, що змінюються залежно від вашої “честі”, котра залежить від ваших дій в основній подорожі, де можна шукати правди й справедливості, або помсти та безчинства» — Rockstar

Що робити, якщо за мною постійно хтось женеться і вбиває?

Коли ви гинете, ви з’являєтеся на карті не так далеко від місця, де вас прикінчили. Тим самим є ймовірність, що якийсь гравець вирішить «побісити» вас і буде переслідувати вас й постійно пускати кулю проміж очей.

Розробники вирішили врегулювати цю ситуацію. Після того, як вас вб’ють 4–5 разів поспіль, вам запропонують один із двох сценаріїв для подальших дій:

Перший — це перемовини. У такому випадку запускається 10-ти хвилинний таймер. Якщо за цей час ви знову зустрінетесь зі своїм ворогом, то просто не зможете вистрілити один в одного. Система передбачає, що в цьому випадку ви вирішите конфлікт мирно, використовуючи лише свої навички спілкування.

Другий — особисті розбірки. Ви пропонуєте такий варіант вирішення проблеми своєму супротивнику і якщо він погоджується, гра запрошує вас позмагатися сам на сам на певній території з відродженням після кожного вбивства. На все про все у вас 3 хвилини. Відстежувати кількість вбивств допоможе лічильник у верхній частині екрану. Коли час буде вичерпано, усе що ви втратите — це кілька набоїв.

Що ще мені потрібно знати про Red Dead Online?

 • Оновлення важить 5,6 ГБ;
 • Прогрес Red Dead Online не пов’язаний із кампанією;
 • Дія Red Dead Online відбувається ще до початку історії RDR 2. Це означає, що ви зможете зустріти членів банди Датча й навіть знайти Седі Адлер, яка живе разом зі своїм чоловіком на ранчо;
 • Історія буде розвиватися з подальшими оновленнями. Сюжет складається з «багатоступеневих кооперативних місій», у яких ситуація буде змінюватися залежно від рівня «честі» користувачів;
 • Можна буде об’єднуватися в банди до восьми осіб і будувати табори. Але це все — тимчасово. За постійну банду потрібно заплатити 200 ігрових доларів;
 • Незабаром, у грі може з’явиться система мікротранзакцій, аналогічна такій у GTA Online.

Нагадаємо, Red Dead Online вже доступна для всіх власників Red Dead Redemption 2.

Читайте також

Red Dead Online продаватиметься окремо від Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 online

[ОНОВЛЕНО] У GTA Online з’явиться новий острів, але ми з вами вже бачили його раніше

Прибутки Take-Two Interactive впали на 2%

Resident Evil 7 з’явиться у Game Pass, а RDR 2 покине сервіс

Resident Evil 7

У GTA Online почалася “Літня гулянка”

GTA Online

Роздача GTA V в EGS підвищила продажі гри і встановила нові рекорди Take-Two

grand theft auto iv gta 4

Для Red Dead Online нарешті вийшло велике оновлення

Red Dead Online

GTA Online та Red Dead Online незабаром отримають великі оновлення