Red Dead Redemption 2 вийде на ПК 5 листопада

Що ж, цей анонс був лише питанням часу. Неодноразові засвітки в резюме колишніх працівників Rockstar, згадки в рейтингових агенствах, а потім і поява Rockstar Games Launcher уже давно розвіяли сумніви стосовно того, що Red Dead Redemption 2 вийде на ПК. І ось нарешті розробники оголосили точну дату релізу — 5 листопада.

Як і годиться запізнілим ПК-версіям, RDR 2 міститиме весь наявний зараз контент як в самітному режимі, так і мультиплеєрному Red Dead Online. Щоправда, у кампанію докинуть нову зброю, бандитські лігва та місії по відлову злочинців.

Ну і звісно ж, ПК-версія стане Red Dead Redemption 2 ще красивішою та остаточно закріпить за собою звання найтехнологічнішої гри сьогодення.  Системні вимоги розробники поки не оголосили, проте хочеться вірити, що вказані ними “розмаїті та гнучкі налаштування” дозволять не лише вичавити максимум із потужного заліза, а й дозволять комфортно грати і на слабших комп’ютерах.

Ціни зараз також не озвучено. Передзамовлення відкриють 9 жовтня, і придбати гру заздалегідь можна буде не лише в Rockstar Games Launcher, а й Epic Games Store та The Humble Store. У Steam гра також з’явиться, але не раніше грудня.

Втім, придбавши Red Dead Redemption 2 в Rockstar Games Launcher, ви зможете не лише віддячити розробникам без підгодівлі посередників, а й отримати безкоштовно дві інших гри Rockstar ( за винятком GTA V).

О, і ця новина була би неповною без ще однієї фрази:

Спасибі консольникам за бета-тест! ;)

Читайте також

Red Dead Redemption 2: системні вимоги та особливості PC-версії

Red Dead Redemption 2

Вам набридла купа лаунчерів? Отримуйте ще один від Rockstar!

Скоро у Red Dead Redemption 2 з’являться класи

Read Dead Redemption 2

Слухайте саундтрек Red Dead Redemption 2, не заходячи до гри

Red Dead Redemption 2

Все ще новини (можливо) — PlayNews #376

Все ще новини (можливо) — PlayNews #376

ПК-версію Red Dead Redemption 2 згадано в Rockstar Social Club

Red Dead Redemption 2

Логіка Red Dead — Свідок

І пішов Привид на Привида — PlayNews #370

Ghost Recon Breakpoint

Популярне