Red Dead Redemption 2 вийде на ПК 5 листопада

Що ж, цей анонс був лише питанням часу. Неодноразові засвітки в резюме колишніх працівників Rockstar, згадки в рейтингових агенствах, а потім і поява Rockstar Games Launcher уже давно розвіяли сумніви стосовно того, що Red Dead Redemption 2 вийде на ПК. І ось нарешті розробники оголосили точну дату релізу — 5 листопада.

Як і годиться запізнілим ПК-версіям, RDR 2 міститиме весь наявний зараз контент як в самітному режимі, так і мультиплеєрному Red Dead Online. Щоправда, у кампанію докинуть нову зброю, бандитські лігва та місії по відлову злочинців.

Ну і звісно ж, ПК-версія стане Red Dead Redemption 2 ще красивішою та остаточно закріпить за собою звання найтехнологічнішої гри сьогодення.  Системні вимоги розробники поки не оголосили, проте хочеться вірити, що вказані ними “розмаїті та гнучкі налаштування” дозволять не лише вичавити максимум із потужного заліза, а й дозволять комфортно грати і на слабших комп’ютерах.

Ціни зараз також не озвучено. Передзамовлення відкриють 9 жовтня, і придбати гру заздалегідь можна буде не лише в Rockstar Games Launcher, а й Epic Games Store та The Humble Store. У Steam гра також з’явиться, але не раніше грудня.

Втім, придбавши Red Dead Redemption 2 в Rockstar Games Launcher, ви зможете не лише віддячити розробникам без підгодівлі посередників, а й отримати безкоштовно дві інших гри Rockstar ( за винятком GTA V).

О, і ця новина була би неповною без ще однієї фрази:

Спасибі консольникам за бета-тест! ;)

Читайте також

Роздача GTA V в EGS підвищила продажі гри і встановила нові рекорди Take-Two

grand theft auto iv gta 4

Для Red Dead Online нарешті вийшло велике оновлення

Red Dead Online

GTA Online та Red Dead Online незабаром отримають великі оновлення

Гравці у костюмах клоунів протестують у Red Dead Online

Автори L.A. Noire роблять VR-гру з відкритим світом для Rockstar

l.a. noire

Тиждень швидкості у GTA Online: подвійні винагороди і безкоштовні мотоцики

Ку-Клукс-Клан штурмує Red Dead Online. Rockstar бідкається… але бореться

Red Dead Redemption 2

У Grand Theft Auto IV повернули музику, але зламали гру

grand theft auto iv gta 4

Популярне