Red Faction: Guerrilla попрощалася з GFWL

Після місяця бета-тестування Red Faction: Guerrilla на Steamworks, хлопці з Nordic Games гордо презентують нам Steam версію своєї гри, яка вийшла ще в 2009-у. Прощання будь-якого продукту з сервісом Game for Whindows Live, особисто для мене, подія завжди радісна. Сервіс від Microsoft ніколи не відзначався особливим комфортом у плані працездатності, сервісної підтримки та і взагалі її конкурентоздатність ніколи не була на рівні.

Прагнення розробників тримати свій продукт живим і працювати над ним навіть 4 роки по релізі — заслуговує овацій. Повний список змін, які отримала гра після переїзду на сервіс Valve, можна прочитати на сторінці гри в Steam. Хотілося б виділити повну підтримку сервісів Steamworks, наявність ігрових карток та досягнень, нові карти для багатокористувацької гри і абсолютно новий режим Behemoth.

Якщо ви якимось чином пропустили Red Faction: Guerrilla, то Steam Edition найкраща нагода ознайомитись. Гра свого часу задала високу планку у деструктивності навколишнього середовища, має класний марсіанський сетинг та непоганий сюжет.

Читайте також

Apex Legends — усе? — PlayNews #373

Apex Legends — усе? — PlayNews #373

THQ Nordic анонсує 3 гри до початку Е3 2019

THQ Nordic

Новий трейлер Ре-Марс-Теру Red Faction Guerilla під запальну фанатську пісню

Red Faction: Guerilla

Повернімося на Марс з ремастером Red Faction: Guerilla

Red Faction: Guerilla

Ремастер Stronghold 2 вийшов у Steam

Volition звільнює працівників через провал Agents of Mayhem

Agents of Mayhem

Darksiders 3 уже близько (+ трейлер)

«Готика» у майбутньому: ігролад фантастичної ELEX

Популярне