web analytics

Редактор персонажа в Dragon Age: The Veilguard перевершить навіть Baldur’s Gate 3

До виходу Dragon Age: The Veilguard залишається менше ніж пів року, тому студія Bioware вирішила розповісти про свій найамбітніший редактор персонажа, який має перевершити навіть Baldur’s Gate 3.

Зустрічає редактор вибором серед чотирьох рас: людина, ельф, кунарі чи дворф, після чого ви можете обрати різні типи займеників (він/його, вона/її, вони/їх) окремо від статі, а також тип тіла. Що приємно, в редакторі відразу ж є можливість оцінити вигляд вашого персонажа в різних локаціях із різним освітленням.

Представник журналу Gameinformer, якому показували редактор, жартома зауважив, що під час проходження Dragon Age: Inquisition свого часу витратив більше години на створення персонажа і після ж першої катсцени вирішив почати гру наново, оскільки його герой за межами редактора виглядав жахливо. Керівниця розробки Dragon Age: The Veilguard Корінна Буше сказала, що знає про чималу кількість схожих проблем і в інших гравців, тому при розробці редактора навіть такі речі намагалися враховувати.

Заготовлені дизайни облич і тіл можна буде вільно комбінувати й переналаштовувати на свій смак. Для цього художники BioWare до 40 базових відтінків шкіри додали ще повзунки насиченості кольору, текстури й площі плям вітиліго. Також була створена унікальна система Body Morpher, в якій гравець обирає три будь-які пресети зовнішності та при переміщенні курсора у межах трикутника перетворює вигляд головного героя на комбінацію із цих пресетів.

На цьому кастомізація лише починається: ви можете налаштувати зріст, ширину плечей, стегон, розмір грудей, сідниць і випуклості живота, налиті кров’ю очі, колір склери, видимість катаракти, викривленість носа, розмір мочки, ніздрів і кінчика носа, і ще стільки ж повзунків, якщо не більше, для кастомізації брів, рота й вух. Ґеймдиректорка Корінна каже, що редактор поєднує сучасний і фентезійний стилі завдяки більше ніж 30 різноманітним опціям, щоб кожен зміг створити персонажа на свій смак.

Головному герою також можна зробити татуювання, але найбільше журналіста вразила кількість зачісок. Їх десятки, і кожну можна перефарбувати в незвичайні кольори. При цьому рушій Frostbite за допомогою технології Stand правильно відображатиме фізичність кожної з варіацій зачісок.

Після всіх налаштувань ви зможете обрати один із трьох бойових класів (воїн, маг або пройдисвіт), а також відповідний голос із англійським чи американським акцентами й окремим налаштуванням тональності.

Втім, не варто занадто перейматися створенням персонажа перед початком гри, оскільки завдяки Дзеркалу Перевтілення ви зможете в будь-який час змінити свій зовнішній вигляд. Однак усі інші параметри залишаться заблоковані назавжди.

Розробники зазначають, що більшість NPC, окрім компаньйонів, зроблені в цьому ж самому редакторі, а чимала кількість параметрів для налаштування зовнішності дозволяє створювати навіть знаменитостей.

Нагадаємо, що Dragon Age: The Veilguard вийде восени на PlayStation 5, Xbox Series X|S і ПК (Steam, Epic Games Store, EA Play).

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творці Dauntless скасували фентезійний аналог Minecraft

project dragon

Larian мріяла створити нову Fallout більше за Baldur’s Gate 3, але Bethesda відмовилась

larian fallout

Apex Legends втрачає популярність через жадібність Electronic Arts

apex legends

Проходження Avowed займе не більше часу ніж The Outer Worlds

avowed

Серія Mario & Luigi повертається після майже 10 років застою

mario & luigi brothership

Зразкове перевидання! Критики рекомендують Shin Megami Tensei V: Vengeance

shin megami tensei v vengeance

Baldur’s Gate 3 отримала літературну премію Nebula Awards

baldur's gate 3

Dragon Age: The Veilguard не матиме «порожнього» відкритого світу

dragon age the veilguard