Injoy VR

Редакційні мандри у віртуальну реальність з Injoy VR

Автор: PlayUA @playua

Віртуальна реальність — явище хоч і не нове, але поки що дуже нішеве та непоширене. За даними Steam на час написання матеріалу, лише 2.3% усіх його користувачів мають хоч якийсь VR-шолом. Із користувачами консолей все ще гірше: тільки 0.04% власників PlayStation 4 мають вдома PS VR.

Віртуальна реальність нині — це дорого та нішево, але наскільки цікаво? Injoy VR дає змогу випробувати технологію, не витрачаючи дві тисячі доларів на придбання власного сетапу.

Моє попереднє знайомство з VR-продуктами було обмеженим. Тому поїздка в Injoy VR подарувала купу нових емоцій і хоч не вразила до глибини душі, але  змотивувала змінити скептицизм на обережне «Хочу таке додому». Завдяки розмаїттю ігрових зон, персонал клубу має змогу плавно ввести скептиків та буркотунів у цей світ та показати можливості, що їх розкриває для них VR.

Спочатку нам показували, здавалося б, примітивні демки з ходінням по жердині на великій висоті. Але після них у всіх однаково тремтіли коліна та пітніли долоні. Уже тоді у моїй голові виринула думка: “Наскільки ж просто обманути наш мозок”. Вона помітно підсилилася під час гойдання над містом у іншому атракціоні, коли мене почало укачувати від хитання. — Владислав Папідоха

“Простір реальної віртуальності”, окрім того що найбільший в Україні, ще й найуніверсальніший. На 268 квадратних метрах розмістились 20 ігрових місць, серед яких є авіа/автосимулятори, вітруальна квест-кімната, “планка” для ходіння над містом, 2 Katwalk-апарати, зона із ритм-іграми та майданчик для мультиплеєру на 8 осіб. Серед 60 доступних ігор знайдуться тайтли і для новачків, і для досвідчених гравців на будь-який смак.

Для найбільших скептиків тут є комірчина зі згаданою “планкою”, яка дозволяє пройтись над містом на висоті в 200 метрів по тоненькій дошці. Кімнату ще мають допрацювати, додавши справжній замінник ліфту, але вже зараз відчуття неймовірні і точно дають зрозуміти потенціал VR-технології. Окрім планки, там доступні ще кілька ігор, як-то симулятор польотів “на кшталт Залізної Людини”.

Так, я походив по дерев’яній дошці на рівні хмарочоса. Так, я впав із неї. Так, я не боявся падіння. Так, я спробував полетіти в цей момент. Так, я зрозумів, що це неможливо. — Володимир Вітовський

Чотири платформи-симулятори дозволять вам пограти у гонки, авіасимулятори та проїхатися з вітерцем на атракціонах. Причому “вітерець” буде цілком реальний: на установках стоять вентилятори, які дмуть вам в обличчя з силою вітру, що передається з гри. VR-шоломи Pimax 5K з роздільною здатністю по 2К на кожне око також допоможуть зануритися в пригоду, а триосьова система руху взагалі дозволить забути, що ви “просто сидите в кріслі”, і чудово симулює перевантаження та нахили.

Для поціновувачів гонок на кокпітах встановлені руль з педалями ThrustMaster T300. Рулі — з виворотом в 1080 градусів, якісним зворотним зв’язком та оббиті алькантарою, щоб ваші руки були щасливими. А “повноцінний” педальний блок зі зчепленням дасть можливість відчути “механіку” на болідах, як ніколи раніше.

Якщо ж ви більше по авіасимуляторах, для вас є набір Thrustmaster Hotas: РУС і РУД дозволять вам максимально точно контролювати тягу та напрям свого літального апарату, а купа додаткових клавіш та тумблерів — керувати усім іншим, як-то закрилки, шасі тощо. Що цікаво, за словами власників клубу, “літати” сюди ходять навіть кілька справжніх пілотів.

Я спробував проїхати хоча б одну гонку в Project Cars 3 із відповідним набором інтерактивного крісла, керма та шолома. Завершити гонку мені не вдалося. Щойно я почав звикати до керування, як голова сказала мені, що на сьогодні з мене досить. І це я не випробував навіть третини того, що є у Injoy VR (квести, сюжетні ігри, гірки тощо). Чи хотів би я повернутися туди? Звісно. Втім, для цього мені потрібно зробити дещо. Оголошення: продам вестибулярний апарат, дешево. Можливий обмін з доплатою! – Володимир Вітовський

Три “квадрати” для кооперативної гри дадуть можливість пограти у шутери і не тільки. Кожен квадрат розділено на чотири менші, по одному на гравця.

Один із них зроблений спеціально для дітей: тут можна і пташок в свиней покидати у VR-версії легендарної Angry Birds, і спробувати себе на місці “суворих дорослих” у Job Simulator. Ну і, звісно, куди ж без Minecraft: освоїти кубічний світ та погладити не менш кубічних свиней теж можна — у компанії до чотирьох осіб.

Інші два “квадрати” більш дорослі: ігор тут повно — від шутерів до квестів.

Також три квадрати обладнано Valve Index, найтехнологічнішими шоломами на сьогодні. Там ми пограли у Pavlov VR (аналог Counter Strike),  Propagation (такий собі віарний зомбі-тир) та Tower Tag — “лазертаг” у стилістиці фільму TRON. Можливість відслідковувати рухи окремих пальців та силу стиснення контролера може творити просто нереальні штуки в іграх, що підтримують ці “фічі”.

Я доволі віддалений від усього спортивного, і все ж симулятор боксу запам’ятався найбільше з командних ігор. Чудова можливість корисно провести час за грою та паралельно наваляти своїм знайомим. Досі відчувається кріпатура від запального матчу з редакцією. Чуєш, Папідоха! Я потребую реваншу! — Максим Калашник

Наші перестрілки часто перетворювалися у чемпіонат із перезаряджання на швидкість. А потім я навчився діставати з кишені ніж, і ми вже бігали вервечкою туди-сюди. Особливо зануренню сприяли Valve Index, що реагували на стиснення моїх пальців. Коли я починав ловити ґав, то заразом губив і автомат, що просто випадав із рук. Враження переповнювали навіть коли повернувся додому.” — Владислав Папідоха

Клуб орієнтується на мультиплеєрні ігри, щоб, прийшовши компанією, гравці отримали спільні позитивні емоції та могли взаємодіяти не тільки в реальності, а й у віртуальності. Втім, є й “самітні” проєкти: Half Life: Alyx, Batman Arkham VR тощо.

Квести та 12 віртуальних квест-кімнат дозволять вам “вибратись із приміщення, щоб вижити” у компанії до чотирьох або впіймати привида у Phasmophobia.

Є й музична зона, де можна спробувати такі перевірені часом шедеври, як BeatSaber, Fruit Ninja тощо. Це окрема зона з ритм-іграми, що виділяється на фоні інших стендів своєю яскравістю й агресивнішим дизайном. Чи зможете ви, не збиваючись на сміх, розстріляти ворогів під треки Сердючки?)

Якщо ж усе це вас вже не дивує, у клубі є Katwalk-апарати. Завдяки спеціальній конструкції та кріпленням для тіла ви зможете повноцінно ходити, присідати, стрибати та повертатись навсібіч. Ще більше реалізму найближчим часом нам запропонують лише пан Ілон Маск та дядько Гейб Ньюел зі своїми інтерфейсами прямого підключення до мозку!

Віар — це не тільки ігри, а й розвиток. У клубі є програми, що дозволяють людям творити мистецькі об’єкти. Результат роботи з однією мисткинею навіть можна побачити у них в інстаграмі.

Окрім крутого обладнання, у Injoy VR є й інші “кіллер-фічі”.

  • Перш за все, оплата відбувається за ігровий час, а не реальний. Клієнтам не потрібно оплачувати час інструктажу чи підключення обладнання.
  • По-друге, можна зберігати прогрес у бажаних іграх і продовжувати пізніше.
  • По-третє, є можливість грати в мультиплеєр аж до 8 людей в сесії.

У будні тут порівняно вільно, тому можна пограти, навіть якщо випадково зазирнути, проходячи повз, а от на вихідних краще бронювати місце через сайт. Попри те що клуб найбільший в Україні, кількість ігрових місць обмежена.

Ціни: У будні до 17.00 — 200 грн, після 17.00 — 250 грн. На вихідних — 300 грн за годину. Клуб розміщено у ТРЦ міста Вишневе (під Києвом).

Офіційний сайт: injoyvr.com.ua

Клуб впевнено дивиться у кіберспортивне майбутнє. Плануються локальні та міжміські турніри — дорослі, студентські та дитячі. Хтозна, можливо, і ми колись зберемо свій PlayUA-фест із нашими київськими фанатами тут?)

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Стереоскопічний 3D-ноутбук Acer Aspire 3D 15 SpatialLabs Edition вже в Україні

Автор: PlayUA

aspire 3d 15 spatiallabs edition

Helldivers, Titanfall 2, Divinity: Original Sin — Що придбати до 100 гривень у Steam?

Автор: Гладкий Максим

Helldivers 1

Потужний та надійний повербанк для подорожей

Автор: PlayUA

powerbank 01

Екологічні та органічні сухі корми для собак: чи варто переплачувати?

Автор: PlayUA

dogs 01

Дупи і контроверсія, або Як працюють подвійні стандарти

Автор: PlayUA

stellar blade

Фінал KMAMK Ferrari Challenge 2024. Згадуємо, як це було

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.ferrari challenge

5 сучасних українських мультфільмів, що вартують вашої уваги

Автор: Катерина Базуліна

YOYO. ІГРАШКА, ЯКА СТАЛА ЗБРОЄЮ

Потішилися і досить. Що тепер буде з командою Monte?

Автор: Андрій Присяжний

monte 3

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: