Коли саме слід чекати Redfall і Starfield?

Ще минулого червня на презентації Xbox i Bethesda глядачам вісім разів наголосили на тому, що Starfield, Redfall, S.T.A.L.K.E.R. 2, Hollow Knight: Silksong і всі показані там ігри вийдуть у межах одного року, тобто до кінця червня 2023. Тож нещодавній твіт від TGA не повідомив нам нічого нового.

Зате до праці взялися інсайдери, які вже встигли розізнати, що вихід Redfall запланований на травень цього року. Джез Корден, автор XB2podcast, безпосередньо дотичний до Microsoft, повідомив що гра може вийти навіть раніше у форматі дочасного доступу, а повноцінний реліз буде відкладено через внутрішні проблеми студії Arkane Austin.

Стосовно Starfield, раніше ходили чутки, що реліз запланований на 6 червня, проте багато людей зазначили, що це виглядає дуже не логічним через близький вихід Diablo 4, запланований на 4 червня. Утім, красиве поєднання числа й місяця гра таки збереже — спільнота зауважила, що Національний день космонавтики у США, який традиційно святкують у першу суботу травня, цьогоріч припадає на 5 травня. День космонавтики вкупі з 5/5 — ну от коли ще випускати в продаж масшатбну рольову гру про дослідження космосу, га?

 

Перевірити ці здогади ми зможемо вже зовсім скоро,  бо за даними інсайдерів, у лютому нас чекатиме Xbox & Bethesda Games Showcase 2023 . Інформацію підтвердив і Джефф Ґрабб, заодно додавши, що на спільному заході мають також показати нову гру від Tango Gameworks, розробників The Evil Within і Ghostwire: Tokyo, а також уже відомі Wo Long: Fallen Dynasty, ARK 2, Minecraft Legends та інші.

Нагадуємо, що всі релізи від внутрішніх студій будуть одразу доступні у підбірці Game Pass для ПК та Xbox.

Читайте також

Xbox прибрали пробний період за $1

Xbox Game Pass Ultimate

Британці вважають, що ексклюзивний CoD не вигідний Microsoft

cod

Microsoft розширює програму допомоги для інді-розробників

1id@xboxmain

Магазин мобільних ігор Xbox можуть запустити у 2024

xbox mobile store

Valheim вже доступна на Xbox та у GamePass

Valheim

Sony певна, що Microsoft погіршуватиме версії Call of Duty для PlayStation

Call of Duty: Modern Warfare II

Starfield вийде у вересні. Сподіваємося

Starfield

Neon White незабаром зʼявиться на Xbox

Neon White

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: