Коли саме слід чекати Redfall і Starfield?

Ще минулого червня на презентації Xbox i Bethesda глядачам вісім разів наголосили на тому, що Starfield, Redfall, S.T.A.L.K.E.R. 2, Hollow Knight: Silksong і всі показані там ігри вийдуть у межах одного року, тобто до кінця червня 2023. Тож нещодавній твіт від TGA не повідомив нам нічого нового.

Зате до праці взялися інсайдери, які вже встигли розізнати, що вихід Redfall запланований на травень цього року. Джез Корден, автор XB2podcast, безпосередньо дотичний до Microsoft, повідомив що гра може вийти навіть раніше у форматі дочасного доступу, а повноцінний реліз буде відкладено через внутрішні проблеми студії Arkane Austin.

Стосовно Starfield, раніше ходили чутки, що реліз запланований на 6 червня, проте багато людей зазначили, що це виглядає дуже не логічним через близький вихід Diablo 4, запланований на 4 червня. Утім, красиве поєднання числа й місяця гра таки збереже — спільнота зауважила, що Національний день космонавтики у США, який традиційно святкують у першу суботу травня, цьогоріч припадає на 5 травня. День космонавтики вкупі з 5/5 — ну от коли ще випускати в продаж масшатбну рольову гру про дослідження космосу, га?

 

Перевірити ці здогади ми зможемо вже зовсім скоро,  бо за даними інсайдерів, у лютому нас чекатиме Xbox & Bethesda Games Showcase 2023 . Інформацію підтвердив і Джефф Ґрабб, заодно додавши, що на спільному заході мають також показати нову гру від Tango Gameworks, розробників The Evil Within і Ghostwire: Tokyo, а також уже відомі Wo Long: Fallen Dynasty, ARK 2, Minecraft Legends та інші.

Нагадуємо, що всі релізи від внутрішніх студій будуть одразу доступні у підбірці Game Pass для ПК та Xbox.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Як обрати ідеальну ігрову консоль

steamdeck

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two

Fallout: London відкладено через некстген оновлення для Fallout 4

fallout london

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro

Fallout 4 отримає оновлення для PS5 i Xbox Series за 2 тижні

fallout 4

Xbox створила команду, що займається збереженням ігор для наступних консолей

xbox

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Творець Hellblade покинув студію Ninja Theory. Але це ніяк не зашкодить Hellblade 2

Тамім Антоніадес

Популярне