Рейтинг Diablo Immortal упав майже до рівня Reforged

Diablo Immortal була випущена 2 червня для Android та iOS, а на ПК знаходиться в стадії відкритої бети. Реліз нової гри в відомій серії, звісно, не став непоміченим, але міг би бути набагато успішнішим.

Гравці та журналісти критикують Diablo Immortal за зламаний баланс, що спонукає донатити. Систему лутбоксів називають «однією з найбільш ненормальних». Також зазначають, що спочатку гра здається комфортною для тих, хто не платить, але чим вищий рівень, тим більш помітні елементи pay-to-win. Особливо це заважає PVP-режиму, адже прокачка залежить просто від того, скільки предметів може купити людина за реальні гроші. Вже підрахували, що повна прокачка персонажа коштуватиме близько 110 000 доларів — якщо перевести на ігри, це понад 1800 релізів за 60 доларів.

На Metacritic Diablo Immortal оцінили в 0,7 бала. Серед продуктів Blizzard нижчий рейтинг мають лише Warcraft III Reforged (0,6) та Warcraft Classic: Burning Crusade Classic (0,4). Варто зазначити, що це теж релізи останніх років. Остання гра компанії, яка має не негативну оцінку, — порт Overwatch для Switch, який був випущений у 2019 році та має бал 6,1.

Авторка: Ївга Мрія

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Розробники скаржаться на недоцільність підтримки Xbox

xbox

Overwatch 2 залишила своїх розробників без бонусів

p.ua.overwatch 2

У World of Warcraft з’явилася піратська королівська битва

4273505 wowplunderstormreveal

Усі герої Overwatch 2 стануть відразу доступні гравцям у 10-му сезоні

Overwatch 2

аRPG від творців Ori, No Rest for the Wicked, вийде в дочасному доступі у квітні

No Rest for the Wicked

4 гри Xbox вийдуть на інших платформах, але ексклюзиви нікуди не зникнуть

xbox ps switch

У Diablo IV додали коня, який коштує більше, ніж сама гра

2024 02 15 18 08 10 window