Рейтинг Diablo Immortal упав майже до рівня Reforged

Diablo Immortal була випущена 2 червня для Android та iOS, а на ПК знаходиться в стадії відкритої бети. Реліз нової гри в відомій серії, звісно, не став непоміченим, але міг би бути набагато успішнішим.

Гравці та журналісти критикують Diablo Immortal за зламаний баланс, що спонукає донатити. Систему лутбоксів називають «однією з найбільш ненормальних». Також зазначають, що спочатку гра здається комфортною для тих, хто не платить, але чим вищий рівень, тим більш помітні елементи pay-to-win. Особливо це заважає PVP-режиму, адже прокачка залежить просто від того, скільки предметів може купити людина за реальні гроші. Вже підрахували, що повна прокачка персонажа коштуватиме близько 110 000 доларів — якщо перевести на ігри, це понад 1800 релізів за 60 доларів.

На Metacritic Diablo Immortal оцінили в 0,7 бала. Серед продуктів Blizzard нижчий рейтинг мають лише Warcraft III Reforged (0,6) та Warcraft Classic: Burning Crusade Classic (0,4). Варто зазначити, що це теж релізи останніх років. Остання гра компанії, яка має не негативну оцінку, — порт Overwatch для Switch, який був випущений у 2019 році та має бал 6,1.

Авторка: Ївга Мрія

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Diablo III нарешті отримає новий самітній режим

diablo

Overwatch 2 стала найгіршою грою в Steam

overwatch 2

Ілон Маск помирився з Blizzard

elon musk

Купіть набір у World of Warcraft — підтримайте Україну

blizzard

«Ми більше так не будемо»: творці Diablo IV визнали провал патчу 1.1.0

diablo 4

Blizzard заплатить по 6 млн $ командам Overwatch League за відмову грати далі

overwatch league1

Суд відхилив апеляцію FTC, Microsoft майже досягнули мети

ms blizzard

У Diablo вперше за 10 років з’явиться новий клас

blood knight diablo immortal

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: