Rekindling Soul — величезний апдейт DOTA 2

Стали відомі всі подробиці нового великого апдейту DOTA2, який отримав назву Rekindling Soul (“Відроджений дух”), адже обличчям оновлення є нова модель героя Shadow Fiend.

Shadow Fiend Arcana Effect
Shadow Fiend Arcana Effect

Окрім переробленої модельки та анімації заклинань, герой отримав ще одне перевтілення — спорядження рідкості Arcana, яке можна купити у внутрішньоігровій крамниці.

Ну і давайте пройдемось по найбільш значних змінах прийдешнього апдейту.

Найвагомішими є зміни самої карти, адже нарешті було змінено розташування лігва Рошана, а також пан Льодяна жабка (автор DOTA) перелопатив розташування деяких лісочків. Ось візуальні приклади:

Jc5M4LrДругою за значимістю зміною є поява нової руни — руна достатку. Від тепер одночасно з’являтимуться дві руни, одна з яких обов’язково буде руною достатку, а з іншого боку — одна з чотирьох звичних. Також руни тепер не чекатимуть поки їх підберуть, а автоматично замінюватимуться кожні 2 хвилини. Бажаємо мідерам прихильності китайського бога рандому :)

Далі можна відзначити таке нововведення для коментаторів як Підсумок Битви, що дає змогу після кожного бою переглянути точну кількість пошкоджень, яку завдав той чи інший герой, а також які закляття він використовував.

Ну і ціла низка новинок різного калібру під назвою ” СПИСОК ЗМІН ВЕРСІЇ 6.82 “, що містить опис всіх змін щодо заклять героїв, дії бойових та захисних артефактів, нових гостей у Captain’s Mode та всього найголовнішого, що зміниться у DOTA 2 найближчим часом. Це, в свою чергу, означає кардинальні зміни у стратегіях професійних команд, у виборі героїв та занесення їх в бан, а також неабияк повпливає на публічні ігри (пабчики) і можливо там почнуть купувати сувої телепортації, адже їх ціна після апдейту становитиме рівно 100 монеток! :)

Тому, шановні,  бажаємо вам прямих рук, поменше школярів і якнайшвидшого освоєння нового патчу. gg wp

Читайте також

Версія Survarium 0.51 уже доступна для користувачів

Survarium

Вийшло довгоочікуване оновлення 9.14 для World of Tanks

Інтерв’ю з Dendi | Starladder S13

Інтерв’ю з Kpoptosis (ENG) | Starladder S13

Інтерв’ю з LOD[A] (ENG) | Starladder S13

Подробиці масштабного оновлення для Need for Speed

Фінал West Open Cup DOTA 2 на PlayUA (ЗАПИС)

Відкрита реєстрація на турнір West Open Cup Dota

Популярне