web analytics

Реклама не допомогла: Guardians of the Galaxy стартувала втричі гірше за Marvel’s Avengers

Guardians of the Galaxy мала стати спокутою для Square Enix, яка з’їла чимало різних субстанцій після релізу Marvel’s Avengers. Як-не-як, це повністю синглова гра без кооперативу/мультиплеєру, відкритого світу, мікроплатежів, сесійних елементів, що серед ААА-проектів зараз є напрочуд рідкісним. Перші відгуки теж вийшли напрочуд позитивними: “гра за ліцензією, за яку нарешті не соромно”, “Uncharted у космосі”, “гра ввібрала у себе все найкраще з фільмів” — компліменти можна лопатою загрібати.

Але ні агресивна реклама, ні шквал позитивних відгуків поки себе не виправдали: стартувала гра значно слабше, ніж Marvel’s Avengers, а кількість гравців на різних платформах за першу добу виявилася кількакратно меншою за свою “ліцензійну” попередницю. Зокрема, в Steam, де Guardians of the Galaxy останні тижні не виходила з топу продажів (а зараз ще й узагалі його очолює) максимальна кількість гравців за пів доби не дійшла навіть до 10 тисяч, тоді як у Marvel’s Avengers за аналогічний проміжок часу пік гравців склав понад 28 тисяч.

Щоправда, у “Месників” після цього почався спад, який триває і досі. А от “Вартові Галактики” завдяки розголосу ще можуть наздогнати й обігнати попередню гру. А якщо ви ще не певні, звертати вам свій погляд на Guardians of the Galaxy чи ні, то приходьте сьогодні о 21:00 до нас на стрім.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Life is Strange: Double Exposure розкаже історію вже дорослої Макс

life is strange double exposure

У якому порядку краще грати в Kingdom Hearts?

Kingdom Hearts

Серія Kingdom Hearts нарешті з’явиться в Steam

kingdom hearts

Final Fantasy 7: Rebirth виявилася провальною, а прибутки Square Enix впали на 70%

ff7 rebirth

Square Enix втратила 140 млн доларів, але інвестори цьому раді

final fantasy 7 rebirth

People Can Fly втратила $20 000 000 на скасованій грі

project dagger

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати Deus Ex: Mankind Divided та The Bridge

Deus Ex: Human Revolution

Octopath Traveler тимчасово зникла з крамниці Nintendo

Octopath Traveler