Реклама не допомогла: Guardians of the Galaxy стартувала втричі гірше за Marvel’s Avengers

Guardians of the Galaxy мала стати спокутою для Square Enix, яка з’їла чимало різних субстанцій після релізу Marvel’s Avengers. Як-не-як, це повністю синглова гра без кооперативу/мультиплеєру, відкритого світу, мікроплатежів, сесійних елементів, що серед ААА-проектів зараз є напрочуд рідкісним. Перші відгуки теж вийшли напрочуд позитивними: “гра за ліцензією, за яку нарешті не соромно”, “Uncharted у космосі”, “гра ввібрала у себе все найкраще з фільмів” — компліменти можна лопатою загрібати.

Але ні агресивна реклама, ні шквал позитивних відгуків поки себе не виправдали: стартувала гра значно слабше, ніж Marvel’s Avengers, а кількість гравців на різних платформах за першу добу виявилася кількакратно меншою за свою “ліцензійну” попередницю. Зокрема, в Steam, де Guardians of the Galaxy останні тижні не виходила з топу продажів (а зараз ще й узагалі його очолює) максимальна кількість гравців за пів доби не дійшла навіть до 10 тисяч, тоді як у Marvel’s Avengers за аналогічний проміжок часу пік гравців склав понад 28 тисяч.

Щоправда, у “Месників” після цього почався спад, який триває і досі. А от “Вартові Галактики” завдяки розголосу ще можуть наздогнати й обігнати попередню гру. А якщо ви ще не певні, звертати вам свій погляд на Guardians of the Galaxy чи ні, то приходьте сьогодні о 21:00 до нас на стрім.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Топ Ґанн. Огляд фільму «Вартові галактики 3»

Вартові Галактики 3 / Guardians of the Galaxy Vol. 3

Стрім State of Play: Final Fantasy XVI

final fantasy 16

Forspoken — черговий провал Square Enix

Forspoken

Square Enix змінює очільника компанії

Творці Forspoken інтегрувалися в Square Enix

Forspoken

Це майже Devil May Cry: з’явилися перші прев’ю Final Fantasy XVI

final fantasy 16

“Там нема нічого хорошого”: перші оцінки Forspoken

forspoken

Square Enix зловили на використанні зображень сумнівного походження у Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion

Crisis Core: Final Fantasy VII ReunionCrisis Core: Final Fantasy VII Reunion

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: