Реклама не допомогла: Guardians of the Galaxy стартувала втричі гірше за Marvel’s Avengers

Guardians of the Galaxy мала стати спокутою для Square Enix, яка з’їла чимало різних субстанцій після релізу Marvel’s Avengers. Як-не-як, це повністю синглова гра без кооперативу/мультиплеєру, відкритого світу, мікроплатежів, сесійних елементів, що серед ААА-проектів зараз є напрочуд рідкісним. Перші відгуки теж вийшли напрочуд позитивними: “гра за ліцензією, за яку нарешті не соромно”, “Uncharted у космосі”, “гра ввібрала у себе все найкраще з фільмів” — компліменти можна лопатою загрібати.

Але ні агресивна реклама, ні шквал позитивних відгуків поки себе не виправдали: стартувала гра значно слабше, ніж Marvel’s Avengers, а кількість гравців на різних платформах за першу добу виявилася кількакратно меншою за свою “ліцензійну” попередницю. Зокрема, в Steam, де Guardians of the Galaxy останні тижні не виходила з топу продажів (а зараз ще й узагалі його очолює) максимальна кількість гравців за пів доби не дійшла навіть до 10 тисяч, тоді як у Marvel’s Avengers за аналогічний проміжок часу пік гравців склав понад 28 тисяч.

Щоправда, у “Месників” після цього почався спад, який триває і досі. А от “Вартові Галактики” завдяки розголосу ще можуть наздогнати й обігнати попередню гру. А якщо ви ще не певні, звертати вам свій погляд на Guardians of the Galaxy чи ні, то приходьте сьогодні о 21:00 до нас на стрім.

Читайте також

Uncharted у космосі. Огляд Marvel’s Guardians of the Galaxy

Marvel’s Guardians of the Galaxy

Marvel’s Guardians of the Galaxy тепер підтримує рейтрейсинг на консолях

Marvel’s Guardians of the Galaxy

Огляд Life is Strange: True Colors

Life is Strange: True Colors

Стрім Marvel’s Guardians of the Galaxy

Розмір Guardians of the Galaxy все ж буде значно меншим за 150 GB

Guardians of the Galaxy

Останні частини Tomb Raider отримали технічні поліпшення та позбулися Denuvo

Shadow of the Tomb Raider

Оголошено системні вимоги Marvel’s Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

FIFA 22, Far Cry 6, Metroid Dread — Порадник ґеймера: Жовтень 2021

Far Cry 6

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: