Реліз Syberia 3 перенесли на 2017 рік

Syberia 3 мала потрапити до рук ґеймерів вже 1 грудня цього року, але не так сталося, як гадалося. Вчора Microids оголосили сумну новину – до нового року чекати довгоочікувану забавку не варто. Реліз продовження дилогії Syberia перенесли на перший квартал 2017 року.

Sid-Meiers-Civilization-VI-3

Таке рішення розробники прийняли з огляду на те, що дуже не хочуть засмутити та розчарувати фанатів, а тому хочуть витратити більше часу на допрацювання усіх складових гри.

Елліот Грассіано, віце-президент Microids, запевнив гравців, що відкласти реліз було необхідно, адже ані розробники, ані ґеймери не хочуть після довгих років очікування отримати (чи презентувати) сирий продукт. Вони обіцяють, що зайвий час дозволить їм зробити саме ту подорож, якої всі так очікують.

Бенуа Сокаль, творець та креативний директор саги Syberia, заявив, що за додатковий час вони планують покращити сюжет, додати у гру більше роликів та попрацювати над озвученням забавки.

Рекомендуємо вам запастися терпінням, адже реліз Syberia 3 на Xbox One, PlayStation 4, PC та Mac відбудеться лише у 2017 році.

Читайте також

Навіщо відкопувати мамонта? — Ретроспектива серії Syberia

syberia

Обираємо розчарування року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Порадник ґеймера: Квітень 2017

PlayNews #262 — ARKTIKA.1, Mafia III, Syberia III…

Дата виходу та щоденники розробників Syberia 3

Чому я боюся виходу Syberia 3?

Gamescom 2015: надихаюча головна музична тема Syberia 3

Syberia 3 вийде не раніше кінця 2016-го року

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: