Ремастер Blade Runner перенесли на 2021 рік

Останнім часом чимало довгоочікуваних ігор довелося перенести на пізніші дати. Воно й не дивно, адже живемо ми зараз не в найпростіші часи. Ось так нещодавно не пощастило і фанатам класичних point-and-click квестів. Адже розробники з Nightdive Studios повідомили, що вимушені змістити дату релізу ремастеру Blade Runner на невизначений термін. Blade Runner: Enhanced Edition мала вийти до кінця цього року на ПК та консолях, але доведеться зачекати довше, як мінімум до наступного року.

Складнощі виробництва ремастеру спричинені тим, що оригінальний код гри було давно втрачено. А працювати з тим, що є, не дуже то і легко. Голова ігротворчої студії Nightdive Стівен Кік розповів, що вони намагалися домовитися з Electronic Arts, щоби ті надали розробникам якісь матеріали, але нічого з цього не вийшло.

EA ще у 1998 році викупили компанію Westwood, яка і створила оригінальний проект. На думку Стівена, навіть якщо у EA щось і знайшли, то навряд це вони будуть розповсюджувати, щоб не мати юридичних проблем. Як наслідок, розробникам оновленої версії Blade Runner не вдалося отримати доступ до оригінальних аудіофайлів.

У Nightdive зараз працюють над інструментарем, який допоможе видобути різні матеріали зі старої гри, після чого їх перенесуть на власний рушій студії під назвою KEX Engine.

Нагадуємо, що серед платформ, на який має вийти гра, були заявлені ПК, PlayStation 4 Xbox One та Nintendo Switch.

А ще не забудьте ознайомитися з нашою ретроспективою Blade Runner. У ній освітлено історію розробки проекту у далекому 1995 році, її зв’язок з фільмом та значення у індустрії.

Читайте також

Реліз рімейку System Shock наближається! Зустрічайте нове демо

system shock

Перевидання System Shock 2 отримає підтримку VR

system shock 2

CYBERPUNK 1997: Ретроспектива Blade Runner

Blade Runner

Ремастер Blade Runner отримає фізичне видання

Blade Runner

Blade Runner отримає ремастер для ПК та консолей

Blade Runner

Класичний квест Blade Runner повстає з мертвих

Blade Runner

Gran Turismo 7 перенесли на 2022 рік

Gran Turismo 7

Star Wars: Republic Commando вийде на PS4 та Switch вже навесні

Star Wars: Republic Commando

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: