Ремастер Blade Runner перенесли на 2021 рік

Останнім часом чимало довгоочікуваних ігор довелося перенести на пізніші дати. Воно й не дивно, адже живемо ми зараз не в найпростіші часи. Ось так нещодавно не пощастило і фанатам класичних point-and-click квестів. Адже розробники з Nightdive Studios повідомили, що вимушені змістити дату релізу ремастеру Blade Runner на невизначений термін. Blade Runner: Enhanced Edition мала вийти до кінця цього року на ПК та консолях, але доведеться зачекати довше, як мінімум до наступного року.

Складнощі виробництва ремастеру спричинені тим, що оригінальний код гри було давно втрачено. А працювати з тим, що є, не дуже то і легко. Голова ігротворчої студії Nightdive Стівен Кік розповів, що вони намагалися домовитися з Electronic Arts, щоби ті надали розробникам якісь матеріали, але нічого з цього не вийшло.

EA ще у 1998 році викупили компанію Westwood, яка і створила оригінальний проект. На думку Стівена, навіть якщо у EA щось і знайшли, то навряд це вони будуть розповсюджувати, щоб не мати юридичних проблем. Як наслідок, розробникам оновленої версії Blade Runner не вдалося отримати доступ до оригінальних аудіофайлів.

У Nightdive зараз працюють над інструментарем, який допоможе видобути різні матеріали зі старої гри, після чого їх перенесуть на власний рушій студії під назвою KEX Engine.

Нагадуємо, що серед платформ, на який має вийти гра, були заявлені ПК, PlayStation 4 Xbox One та Nintendo Switch.

А ще не забудьте ознайомитися з нашою ретроспективою Blade Runner. У ній освітлено історію розробки проекту у далекому 1995 році, її зв’язок з фільмом та значення у індустрії.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Некерований ремейк. Огляд System Shock (2023)

System Shock Remake

Atari купує Nightdive Studios

1atari

Улюбленець Стенлі Кубрика і зірка всесвіту Blade Runner: помер легендарний актор Джо Таркел

Blade Runner

Помер композитор і виконавець Vangelis

Vangelis

Перевидання Quake оновили для консолей чинного покоління

Quake

Ретро-шутер PowerSlave вийде на ПК з покращеною графікою

PowerSlave Exhumed

Вийшов перший трейлер аніме у всесвіті Blade Runner

Blade Runner: Black Lotus

Оприлюднено ґеймплейний трейлер рімейку System Shock

System Shock