Ремастер Blade Runner перенесли на 2021 рік

Останнім часом чимало довгоочікуваних ігор довелося перенести на пізніші дати. Воно й не дивно, адже живемо ми зараз не в найпростіші часи. Ось так нещодавно не пощастило і фанатам класичних point-and-click квестів. Адже розробники з Nightdive Studios повідомили, що вимушені змістити дату релізу ремастеру Blade Runner на невизначений термін. Blade Runner: Enhanced Edition мала вийти до кінця цього року на ПК та консолях, але доведеться зачекати довше, як мінімум до наступного року.

Складнощі виробництва ремастеру спричинені тим, що оригінальний код гри було давно втрачено. А працювати з тим, що є, не дуже то і легко. Голова ігротворчої студії Nightdive Стівен Кік розповів, що вони намагалися домовитися з Electronic Arts, щоби ті надали розробникам якісь матеріали, але нічого з цього не вийшло.

EA ще у 1998 році викупили компанію Westwood, яка і створила оригінальний проект. На думку Стівена, навіть якщо у EA щось і знайшли, то навряд це вони будуть розповсюджувати, щоб не мати юридичних проблем. Як наслідок, розробникам оновленої версії Blade Runner не вдалося отримати доступ до оригінальних аудіофайлів.

У Nightdive зараз працюють над інструментарем, який допоможе видобути різні матеріали зі старої гри, після чого їх перенесуть на власний рушій студії під назвою KEX Engine.

Нагадуємо, що серед платформ, на який має вийти гра, були заявлені ПК, PlayStation 4 Xbox One та Nintendo Switch.

А ще не забудьте ознайомитися з нашою ретроспективою Blade Runner. У ній освітлено історію розробки проекту у далекому 1995 році, її зв’язок з фільмом та значення у індустрії.

Читайте також

CYBERPUNK 1997: Ретроспектива Blade Runner

Blade Runner

Ремастер Blade Runner отримає фізичне видання

Blade Runner

Blade Runner отримає ремастер для ПК та консолей

Blade Runner

Класичний квест Blade Runner повстає з мертвих

Blade Runner

День Народження Антона. Шалений Стрім (81+)

Заходять якось до бару Cyberpunk 2077 і World of Warcraft…

Поставте запитання розробникам S.T.A.L.K.E.R. 2

З наступним патчем Baldur’s Gate 3 не підтримуватиме старі збереження

Baldur’s Gate III