Ремастер Crysis 2 вийде цього літа?

Після перевидання Crysis не лишалося жодних сумнівів, що такої ж долі зазнає і решта серії. Особливо коли минулого року в мережу потрапили внутрішні документи Crytek, де було чітко сказано про заплановані ремастери. Оновлена версія Crysis 2 мала вийти ще минулого року, але на тлі негативних відгуків Crysis Remastered, над грою вирішили попрацювати трохи довше та ретельніше. До всього, Crysis 2 весною відсвяткувала своє 10-річчя, тож поява перевидання саме у 2021 була би особливо доречною.

І ось кілька днів тому офіційний твіттер почав активно тизерити перевидання Crysis 2. Спершу там з’явилася згадка про Пророка, головного героя гри, а наступного дня було опубліковано перший скріншот оновленої гри.

Точна дата релізу Crysis 2 Remastred наразі невідома, проте зважаючи на графік “розігріву” у соцмережах та проміжок “анонс-реліз” перевидання першої частини, гра гарантовано вийдедесь улітку-восени. Серед платформ неодмінно будуть Xbox One, PS4 та ПК. А от чи з’явиться Crysis 2 у всій красі на консолях чиннного покоління, чи доведеться задовольнятися лише зворотньою сумісністю — оце вже питання.

Читайте також

Режисер Hitman 3 очолить розробку Crysis 4

crysis

Hunt: Showdown святкує 4 річницю знижками

crytek

Crytek анонсували Crysis 4

Crysis Remastered

Встигніть взяти участь в зимовій події Hunt: Showdown

Запускайте Crysis Remastered, щоб розпочати опалювальний сезон

Crysis Remastered

Перевидання усієї трилогії Crysis вийде наступного місяця

Crysis

Усі зіркові гості Comic Con Ukraine 2021

Комік Кон Україна

У Hunt: Showdown знайшли оселю Шрека

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: