Ремастер Crysis 2 вийде цього літа?

Після перевидання Crysis не лишалося жодних сумнівів, що такої ж долі зазнає і решта серії. Особливо коли минулого року в мережу потрапили внутрішні документи Crytek, де було чітко сказано про заплановані ремастери. Оновлена версія Crysis 2 мала вийти ще минулого року, але на тлі негативних відгуків Crysis Remastered, над грою вирішили попрацювати трохи довше та ретельніше. До всього, Crysis 2 весною відсвяткувала своє 10-річчя, тож поява перевидання саме у 2021 була би особливо доречною.

І ось кілька днів тому офіційний твіттер почав активно тизерити перевидання Crysis 2. Спершу там з’явилася згадка про Пророка, головного героя гри, а наступного дня було опубліковано перший скріншот оновленої гри.

Точна дата релізу Crysis 2 Remastred наразі невідома, проте зважаючи на графік “розігріву” у соцмережах та проміжок “анонс-реліз” перевидання першої частини, гра гарантовано вийдедесь улітку-восени. Серед платформ неодмінно будуть Xbox One, PS4 та ПК. А от чи з’явиться Crysis 2 у всій красі на консолях чиннного покоління, чи доведеться задовольнятися лише зворотньою сумісністю — оце вже питання.

Читайте також

Трилогія Crysis Remastered з’явиться у продажу восени

Crysis Remastered отримала підтримку DLSS

Crysis

Crysis Battle Royale, Ryse 2, мобільна Hunt — над чим ще працювали Crytek?

Crysis

Ubisoft поновили права на Splinter Cell, а Crytek — на Crysis Wars

Splinter Cell: Blacklist

Системні вимоги Crysis Remastered виявилися… адекватними

Crysis Remastered

[ОНОВЛЕНО] Crysis Remastered вийде післязавтра

Crysis

Crysis Remastered для ПК та консолей уже на підході

Crysis Remastered

Crysis Remastered таки вийде 23 липня. Щоправда, лише на Switch

Crysis Remastered

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: