web analytics

Ремастер Star Wars: Bounty Hunter випустять в серпні

Нову гру про мандалорця від Respawn ми вже ніколи не отримаємо, але класику по відомому персонажу навпаки, побачимо найближчим часом. Студія Aspyr оголосила, що оновлена версія Star Wars: Bounty Hunter, оригінал якої виходив в 2002 році на GameCube, вже у серпні завітає на всі актуальні консолі та ПК.

В ролі Джанго Фетта ви станете найвпливовішим головорізом в галактиці. Вам доведеться переміщуватися по локаціях як звичайними стрибками, так і за допомогою реактивного ранця, відстрілювати ворогів парними бластерами та маневрувати між їх пострілами на льоту. Ваша головна ціль — упіймати божевільного темного джедая.

Ремастер запропонує покращений візуал, перероблені текстури оточення високого розширення, нові динамічні ефекти освітлення та новий ігроладний інструмент, ліхтарик, який допоможе краще орієнтуватися в темних локаціях. При проходженні кампанії ви зможете розблокувати новий скін для головного героя, який відсилає на оригінальну гру.

Ексклюзивно для гравців на PlayStation 5 кожна зброя матиме унікальну віддачу завдяки адаптивним тригерам, світлова панель на лицьовій стороні DualSense стане індикатором здоров’я головного героя, а радіообмін з Джанго відбуватиметься через динамік контролера.

Перевидання Star Wars: Bounty Hunter очікується 1 серпня на PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch і ПК. Вартість гри в Steam складає 373 гривні з урахуванням 10% знижки, яка діятиме аж до релізу.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Dead Rising Deluxe Remaster випустять у вересні

dead rising deluxe remaster date 07 01 24

Три класичні Resident Evil вийдуть на ПК в GOG

resident evil

Ubisoft підтвердила розробку відразу кількох ремейків Assassin’s Creed

assassin’s creed iv black flag

Monster Hunter Stories перевидали через закриття eShop на Nintendo 3DS

Monster Hunter Stories

Ремейк Disney Epic Mickey: Rebrushed вийде у вересні

disney epic mickey rebrushed

Ремастер Beyond Good & Evil на честь 20-річчя гри вийде наступного тижня

beyond good & evil

Square Enix зробить ремейк не лише Dragon Quest III, а й перших двох частин

dragon quest

«При мені звільнень не буде»: Хідетака Міядзакі береже працівників FromSoftware

Хідетака Міядзакі