Ремейк Prince of Persia: The Sands of Time розробляють з нуля (знову)

Не секрет, що розробка ремейку Prince of Persia: The Sands of Time виявилася проблемною. У травні 2022 нам повідомили, що гру передали від індійського підрозділу Ubisoft до монреальської студії, щоб та виправила довела до пуття напрацювання попередників.

Видання Insider Gaming повідомляє, що проєкт почали розробляти з нуля і наразі він зовсім не готовий до випуску. Графічна складова, анімації, бойова система, акробатика та інші аспекти стануть набагато кращими, ніж у минулій версії ремейку. Сюжет був переписаний, а ігролад обросте новими механіками, яких не було в оригіналі. Одна з найпомітніших змін — новий голос головного героя. Юрій Ловенталь, який озвучував Принца в оригіналі, більше не бере участь у роботі над грою.

Хоча ремейк Prince of Persia: The Sands of Time далекий від релізу, не слід відкидати його можливої появи на Ubisoft Forward 10 червня, де компанія традиційно влаштовує анонси своїх майбутніх ігор та розповідає/показує щось нове про вже відомі, але ще не випущені проєкти.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Колишня розробниця Ubisoft створює jRPG натхнену Golden Sun

alzara radiant echoes.jpeg

Ubisoft скасувала безкоштовний шутер The Division Heartland

The Division Heartland

Японська Assassin’s Creed Shadows вийде в листопаді [трейлер]

ac shadows

The Rogue Prince of Persia вийде в кінці травня

hades 2 the rogue prince of persia

Безкоштовний шутер XDefiant від Ubisoft вийде в кінці травня

xdefiant

Розробників Alone in the Dark звільняють через погані продажі гри

alone in the dark

«Більш похмура та лінійна» — Свіжі деталі Assassin’s Creed Hexe

assassin’s creed hexe

Стрім XDefiant — сьогодні о 20:00

xdefiant