web analytics

Ремейк Star Wars: Knights of the Old Republic віддали російським розробникам

Побоювання справдилися: довгоочікуваний ремейк Star Wars: Knights of the Old Republic після низки виробничих труднощів передали з рук техаської Aspyr Media до російського відділу Saber Interactive, розташованому в Санкт-Петербурзі. Цю інформацію підтвердив один із анонімних інформаторів Bloomberg, причетний до створення гри.

Перша інформація про зміну розробника з’явилася минулого тижня, коли у фінансовому звіті Embracer Group з’явилася згадка, що одну з ААА-ігор передали під оруду іншої студії задля забезпечення високої якості, яка необхідна цій грі. Тоді всі одностайно припустили, що мова йде про перевидання легендарної ролівки від BioWare. Згодом з’явилася інформація, що керівники Embracer були невдоволені роботою Aspyr Media, які за два роки роботи не досягли очікуваних результатів, і передали проєкт Saber Interactive.

Saber Interactive — досить велика група студій (туди, зокрема, входить і 4А Games), тож кандидатів на продовження розробки KOTOR було чимало, але ми в редакції дуже сподівалися, що проєкт не доручать русні. Ех…

Тепер, сподіваємося, що новоявленим розробникам теж не впораються з поставленим завданням і Knights of the Old Republic передадуть уже третій студії, навіть якщо для цього доведеться почекати додатковий рік-два до релізу. Інакше будемо цілковито бойкотувати цю гру.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Dragon Age: The Veilguard не матиме «порожнього» відкритого світу

dragon age the veilguard

Дивіться Ubisoft Forward українською разом із PlayUA

Ubisoft Forward 2024

Війна Першого Контакту | Лор серії Mass Effect (Аномальний Притулок)

mass effect l1

Чи мріють дндшники про інші системи? | ч. 3 (Де Мої Куби?)

dmk thumbnail.3

Star Wars Outlaws від Ubisoft вийде наприкінці серпня

star wars outlaws

Реліз Star Wars Battlefront Classic Collection провалився через жахливий стан мультиплеєру

Star Wars Battlefront Classic Collection

Вихідці з id Software та Naughty Dog заснували власну студію, що робитиме ААА ігри

emptyvessel

Embracer Group продає Saber Interactive за 500 мільйонів доларів

p.ua.saber