Republique: Remastered — анонс ПК-версії мобільного хіта

Screenshot_1

Незалежна студія Camouflaj анонсувала ПК-версію однієї з найкращих мобільних ігор — Republique: Remastered. Власники персональних комп’ютерів зможуть оцінити повністю перероблену версію вже 26 лютого. На час релізу Republique: Remastered уже міститиме усі три епізоди, що вийшли для мобілок.

Republique: Remastered була повністю перенесена на нову версію Unity 5, на якій були створені такі ігри як Halo 4 і Metal Gear Solid 4. За словами розробників, їхня гра є першим комерційним проектом, що повністю розкриває потенціал цього мультиплатформного рушія. Студія Camouflaj використовувала всі можливості цього двигуна, включно з фізичними тінями, глобальним освітленням в реальному часі і постійними джерелами віддзеркалень.

Раян Пейтон, дизайнер Camouflaj, поділився:

Від початку створення настільної версії République ми поставили перед собою приголомшливе завдання створити щось особливе для ПК-ґеймерів. Поглянувши на нову версію Unity, ми зрозуміли, що це те, що нам потрібно. Ми не тільки переробили керування та інтерфейс гри для комп’ютерів, але й повністю відтворили всю графіку гри з використанням новаторських функцій Unity 5. Аби повірити в мої слова, потрібно побачити результат!

І справді, щоб оцінити різницю між мобільною та комп’ютерною версією, краще поглянути на це порівняння:

Screenshot_4

У грі Republique: Remastered гравцям належить допомогти Гоуп, дівчині у скрутному становищі втекти з підпільної держави. За допомогою вкраденого телефону, Гоуп звертається до гравця і просить його зламати систему відеоспостереження цієї держави, взяти контроль на себе і вивести її з пут всюдисущого Верховного Доглядача. Гравець перехоплює керування камерами відеоспостереження та іншими мережевими пристроями, стаючи серйозною загрозою Верховному Доглядачеві і його владі над цією теємною державою.

Гоуп в Republique: Remastered озвучує Рена Стробері, а інших персонажів — зоряний колектив акторів. Дженніфер Гейл (командер Шепард, серія Mass Effect) озвучує наставницю Гоуп — Мірей Прідо, а Девід Гейтер (Солід Снейк, серія Metal Gear Solid) — Заґера, революціонера в надрах політичної машини. В озвученні також беруть участь Гаррі Пейтон (Batman: Arkham Origins) і Двайт Шульц (killer7).

Гру можна буде придбати в офіційних магазинах Steam, GOG і Humble Store у двох версіях:

  • Standard, який міститиме майбутні два епізоди: “Кладовище” і “Термінус” ($25);
  • Deluxe, який окрім того міститиме повний саундтрек, документальний фільм про створення гри, тривалістю в годину і два ранні прототипи гри ($35).

У перший тиждень від релізу діятиме знижка в 20%. Чи діятимуть у нас локальні ціни, наразі невідомо.

Читайте також

Monster Hunter: World завітає на ПК восени

Monster Hunter World

Sega дражнить ПК-фанатів картинкою з Vanquish

Відполірована Bayonetta в 4К на ПК вже сьогодні!

Red Dead Redemption таки вийде на ПК!

Анонсовано римейки перших двох частин Dead Rising

Наступні частини Halo виходитимуть для ПК

Quantum Break на ПК терпить поразку

Everybody’s Gone To The Rapture вийде на ПК

Популярне