Republique: Remastered — анонс ПК-версії мобільного хіта

Screenshot_1

Незалежна студія Camouflaj анонсувала ПК-версію однієї з найкращих мобільних ігор — Republique: Remastered. Власники персональних комп’ютерів зможуть оцінити повністю перероблену версію вже 26 лютого. На час релізу Republique: Remastered уже міститиме усі три епізоди, що вийшли для мобілок.

Republique: Remastered була повністю перенесена на нову версію Unity 5, на якій були створені такі ігри як Halo 4 і Metal Gear Solid 4. За словами розробників, їхня гра є першим комерційним проектом, що повністю розкриває потенціал цього мультиплатформного рушія. Студія Camouflaj використовувала всі можливості цього двигуна, включно з фізичними тінями, глобальним освітленням в реальному часі і постійними джерелами віддзеркалень.

Раян Пейтон, дизайнер Camouflaj, поділився:

Від початку створення настільної версії République ми поставили перед собою приголомшливе завдання створити щось особливе для ПК-ґеймерів. Поглянувши на нову версію Unity, ми зрозуміли, що це те, що нам потрібно. Ми не тільки переробили керування та інтерфейс гри для комп’ютерів, але й повністю відтворили всю графіку гри з використанням новаторських функцій Unity 5. Аби повірити в мої слова, потрібно побачити результат!

І справді, щоб оцінити різницю між мобільною та комп’ютерною версією, краще поглянути на це порівняння:

Screenshot_4

У грі Republique: Remastered гравцям належить допомогти Гоуп, дівчині у скрутному становищі втекти з підпільної держави. За допомогою вкраденого телефону, Гоуп звертається до гравця і просить його зламати систему відеоспостереження цієї держави, взяти контроль на себе і вивести її з пут всюдисущого Верховного Доглядача. Гравець перехоплює керування камерами відеоспостереження та іншими мережевими пристроями, стаючи серйозною загрозою Верховному Доглядачеві і його владі над цією теємною державою.

Гоуп в Republique: Remastered озвучує Рена Стробері, а інших персонажів — зоряний колектив акторів. Дженніфер Гейл (командер Шепард, серія Mass Effect) озвучує наставницю Гоуп — Мірей Прідо, а Девід Гейтер (Солід Снейк, серія Metal Gear Solid) — Заґера, революціонера в надрах політичної машини. В озвученні також беруть участь Гаррі Пейтон (Batman: Arkham Origins) і Двайт Шульц (killer7).

Гру можна буде придбати в офіційних магазинах Steam, GOG і Humble Store у двох версіях:

  • Standard, який міститиме майбутні два епізоди: “Кладовище” і “Термінус” ($25);
  • Deluxe, який окрім того міститиме повний саундтрек, документальний фільм про створення гри, тривалістю в годину і два ранні прототипи гри ($35).

У перший тиждень від релізу діятиме знижка в 20%. Чи діятимуть у нас локальні ціни, наразі невідомо.

Читайте також

EA Play нарешті стане частиною Xbox Game Pass на ПК

Immortals Fenyx Rising готується до релізу і пішла на золото

Immortals Fenyx Rising

Sony випускатиме більше своїх ігор на ПК

Horizon: Zero Dawn вийде на ПК улітку

Horizon: Zero Dawn завітає на ПК

Death Stranding вийде на ПК влітку 2020

Відбувся офіційний реліз Borderlands 3: деталі, нові режими

Borderlands 3

За першу добу в Dauntless зіграло 500 тисяч нових гравців

Dauntless

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: