Решта гучних анонсів Valve на GDC 2015

На конференції GDC 2015, що досі триває в Сан-Франциско, компанія Valve зробила ще декілька гучних анонсів. Окрім вже згаданого нового рушія Source 2, компанія нарешті назвала термін офіційного старту продажів консолі Steam Machines. Запуск приставки від Valve запланований на листопад цього року. Ґеймпад Steam Controller зарелізиться разом із консоллю. Його офіційна ціна складає 50 доларів.

Листопад взагалі стане дуже продуктивним для компанії. На цей же місяць запланований старт продажів ще одного дивопристрою під назвою Steam Link. За допомогою цієї мікроконсолі можна буде транслювати ігри Steam з комп’ютера або Steam Machines на телевізор. Відбуватиметься все через локальну мережу. Дуже зручна можливість для тих, хто не хоче тягти свого “залізного друга” аж у вітальню, але дуже хоче грати ігри зі своєї бібліотеки на великому екрані. Steam Link також матиме цілком лояльну ціну в $50.

steam-link

Окрім того, компанія коротко повіла про технологію відстежування переміщень, задіяну в пристрої віртуальної реальності Vive. Її офіційна назва — Lighthouse. Як все це працює, довго не пояснювали, але хіба воно нам треба? Головне, що компанія Ґейба пообіцяла не шкодувати цієї технології для всіх зацікавлених виробників залізяк.

Читайте також

Valve випустить мобільний додаток, аналог Steam Link

Стала відомою дата початку літнього розпродажу Steam

Valve придбала студію Campo Santo, творців Firewatch

Gabe Newell The International 2017

PlayNews #326 — SteamSpy, Final Fantasy XV

Final Fantasy XV

Steam Spy прийшов кінець, завдяки останньому оновленню Steam

Steam Spy

У мережу проскочив ігроладний відеоролик Artifact

Artifact

PlayNews #322 — Fortnite: Battle Royale, Valve

Fortnite: Battle Royale

Усі ігри компанії Insel Games видалені зі Steam за порушення умов угоди

Banhammer

Популярне