Resident Evil 3 – поганий ремейк?
Resident Evil – для багатьох культова серія. А ремейк 2 частини у 2019 році багатьом так сподобався, що продовження не змусило себе довго себе чекати.
Чи вдалось повторити минулорічний успіх і чи взагалі Resident Evil 3 Remake дійсно гідний ремейк – дізнаємось у цьому відео.
✔️Підтримай україномовних контентмейкерів та використовуй #WatchUA
✔️Якщо ти — україномовний автор на Youtube, то долучайся до нас https://playua.net/watchua/
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!









