Resident Evil 4 Vs. Silent Hill 2: Якого ремейку ви очікуєте більше?

З роками й забулося, що колись давно серії Resident Evil та Silent Hill були прямими конкурентами. Якщо життя першої було стабільнішим і попри низку змін та переосмислень вона й досі залишається сильною та активною, то друга, на жаль, впала в кому на останні 10 років. Лиш рік тому почали ходити чутки про можливе повернення до неї, які цього тижня вилилися в низку анонсів.

Серед них ремейк найвідомішої частини — Silent Hill 2, яка вийшла понад 20 років тому і досі викликає мурашки у багатьох своїх шанувальників. Зі свого боку, Capcom учора показали більше деталей майбутнього ремейку Resident Evil 4, яке теж стала знаковим епізодом серії, хоч і трішки молодша — їй усього 17 років. І якщо Silent Hill 2 зараз толком і ніде пограти, вона не продається у цифрових крамницях, а схема керування у наш час в кращому випадку гнітить, то Resident Evil 4 збереглася дуже непогано. Керування у останніх перевиданнях вдале, гра доступна на всіх актуальних платформах, а завдяки підтягнутим свого часу текстурках пристойно виглядає на середньої величини екранах й досі. Тож я більше очікую на ремейк Silent Hill 2, попри те, що більше люблю RE4.


А якого ремейку ви очікуєте більше?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

СAPCOM справді розробляє (вже другий) ремейк Resident Evil 1

resident evil 1

Чутки: Resident Evil Revelations 3 вийде раніше за RE9 і ремейк Code Veronica

resident evil

Bloober Team представить дві нові гри цього року

the medium

Розробників Alone in the Dark звільняють через погані продажі гри

alone in the dark

Чутки: Ремейк Dead Space 2 скасовано через погані продажі першої частини

Ремейк Prince of Persia: The Sands of Time розробляють з нуля (знову)

prince of persia the sands of time

Capcom стала найкращим видавцем 2023 року за версією Metacritic

residen evil 4 ada wong

Огляд Alone in the Dark (2024)

Alone in the Dark (2024)