Режисер Call of Duty: Black Ops – Cold War поділився деталями перших місій гри

Напередодні релізу Call of Duty: Black Ops – Cold War, який відбудеться 13 листопада, старший креативний директор Raven Software та режисер гри, Дан Вондрак, поділився подробицями сюжетних завдань. З незначними спойлерами Дан розповів про місії Nowhere Left to Run, Fracture Jaw та Desperate Measures.

Перш ніж розповісти про самі завдання, Дан зазначив, що першим завданням студії було повернути легендарне тріо Вудса, Мейсона і Хадсона у гру. Однак зробити це слід було так, аби незнайомі з минулими частинами гравці не заплуталися. Студія також вважала за потрібне представити нових персонажів, щоб надалі слідкувати за розвитком їхніх особистостей та відносинами з класичними героями.

Далі він навів короткий огляд трьох сюжетних місій з деякими спойлерами. Першим завданням, про яке розповів Вондрак, є Nowhere Left to Run. Три оперативники зустрічаються в барі, слідкуючи за центральною особою майбутніх подій. Незабаром, зустріч переростає в погоню алеями, вулицями та дахами Амстердаму, навпереміш зі швидкими перестрілками. Після погоні, три оперативники дізнаються, що їх друга ціль на Трабзонському аеродромі, в Туреччині.

Це перше завдання служить чудовою можливістю повернути у гру Вудса і Мейсона, а також представити нашого нового героя — Рассела Адлера.

Наступна місія, Fracture Jaw, це флешбек до подій у В’єтнамі. Там нам уперше покажуть радянського шпигуна, Персея, якого більшість вважає лишень привидом. Fracture Jaw стане першим з кількох флешбеків пов’язаних з В’єтнамом.

Неймовірним була можливість підштовхнути відчуття війни на цей рівень, від літання на гелікоптері, до буття солдатом на землі, який пробивається через джунглі та рисові поля.

У наступному завданні, Desperate Measures, пошуки Персея заводять агентів у ситуацію, де їм треба проникнути в штаб-квартиру КДБ. Тут необхідно взяти на себе роль радянського подвійного агента. Цей статус дасть можливість як заглянути всередину КДБ, так і отримати інформацію від їхніх агентів. Однак всього одне неправильне рішення може зірвати всю операцію та перетворити завдання у битву на виживання.

Відчайдушні часи потребують відчайдушних мір, і вся ця місія саме про це.

доповнив Вондрак

Ці три завдання показують, як Персей перетворюється з міфу, шпигуна, в існування якого деякі навіть не вірили, у справжню страшну загрозу. Ту саму, яку гравці намагатимуться подолати всю кампанію.

Прочитати запис від Дана Вондрака можна у блозі на офіційному сайті Call of Duty: Black Ops – Cold War: https://www.callofduty.com/blog/2020/11/A-Deep-Dive-into-the-Black-Ops-Cold-War-Campaign

Читайте також

Cyberpunk 2077 стала найкращим цифровим релізом гри за весь час

Косіть зомбі у Call of Duty безкоштовно цілий тиждень!

Call of Duty: Black Ops Cold War

Не така холодна. Огляд Call of Duty: Black Ops Cold War

Call of Duty: Black Ops – Cold War продається гірше, ніж Assassin’s Creed Valhalla

Стрім повного проходження сюжету Call of Duty: Black Ops Cold War

Усі ігри, що з’являться на старті продажу PS5

Власники PS5 отримають “нечесні” бонуси у Call of Duty: Black Ops Cold War

Call of Duty: Black Ops Cold War

Call Of Duty: Black Ops Cold War на нових консолях займатиме на 40% більше місця

Call of Duty: Black Ops Cold War

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: