Режисер екранізації Silent Hill підтвердив існування ремейку Silent Hill 2 та “декількох інших ігор”

У інтерв’ю французькому порталу Movie & Game, режисер Крістоф Ганс заявив:

Я працюю з Team Silent, оригінальними творцями з Konami, у них є кілька ігор у розробці, і поки ми говоримо, є кілька команд, які займаються ними. Вони хочуть відродити франшизу, і особисто я вважаю, що вони були дійсно вражені успіхом ремейків Resident Evil.

Ми точно знаємо про існування нової Silent Hill, яка створюється “відомою” японською студією — у травні ми побачили перші скріншоти цієї гри, які випадково потрапили до мережі. Потім підтвердився ремейк Silent Hill 2 від польської студії Bloober Team (Layers of Fear, The Medium) — також через злиті скріни.

До цього ми вже писали про те, що Ганс закінчив роботу над сценарієм нової екранізації Silent Hill, але цього разу режисер розповів ще більше про свій другий фільм у відомій хоррор-франшизі:

У цьому фільмі я спробую пояснити, що Сайлент Хілл — це місце, яке зобов’язане своїм існуванням тим, хто там живе… Я відійду до чогось більш психологічного та навіть психоаналітичного, щоб спробувати змусити людей зрозуміти, що Сайлент Хілл — це не лише дивний лабіринт, який змінює свою форму, під людей, які в ньому знаходяться, але й проекція замучених душ, та уособлення парадоксальних почуттів на межі божевілля

Взагалі склалася дивна ситуація — всі давно вже знають про те, що Konami збираються відродити свою відому франшизу горрорів виходом одразу декількох нових ігор в серії та нового фільму. Але чим довше компанія продовжує мовчати, тим більш комічною стає загальна ситуація. Сподіваємося, що тиша збоку Konami прерветься вже найближчим часом.

Автор: Олексій Куликівський

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

СAPCOM справді розробляє (вже другий) ремейк Resident Evil 1

resident evil 1

Розробників Alone in the Dark звільняють через погані продажі гри

alone in the dark

Чутки: Ремейк Dead Space 2 скасовано через погані продажі першої частини

Ремейк Prince of Persia: The Sands of Time розробляють з нуля (знову)

prince of persia the sands of time

Огляд Alone in the Dark (2024)

Alone in the Dark (2024)

«Якісний, але вторинний ремейк»: оцінки Alone in the Dark (2024)

alone in the dark reboot

Ремейк класичної Amerzone від творця Syberia вийде цього року

Amerzone — The Explorer's Legacy

Стрім Final Fantasy VII: Rebirth

final fantasy vii rebirth ff7