Режисер «Людини-павука: Додому шляху нема» працює над новою частиною «Пункту призначення»

Джон Воттс, режисер фільму «Людина-павук: Додому шляху нема», працює над перезавантаженням горор-серії «Пункт призначення». Про це повідомляють The Hollywood Reporter. 

Зараз робоча назва фільму це «Пункт призначення 6», а прем’єра відбудеться на HBO Max. Джон Воттс приєднався до креативної команди та буде продюсувати стрічку. 

Окрім Джона, над фільмом також буде працювати сценарист Гай Басік, який також писав сценарій для майбутнього перезапуску «Крик», прем’єра котрого відбудеться 14 січня. Зі сценарієм йому допоможе Лорі Еванс Тейлор. 

Також до роботи над новою частиною залучені Крейг Перрі та Шейла Ханахан Тейлор, що вже працювали над франшизою. Виробництвом займатимуться компанії New Line Cinema та Practical Pictures. 

Перший фільм з франшизи «Пункт призначення» вийшов у ще у 2000 році та зібрав 112 мільйонів доларів по всьому світу, при бюджеті в 23 мільйони. Такий успіх породив ще 4 продовження, які виходили у 2003, 2006, 2009 та 2011 роках. Загалом за всі 5 фільмів серія зібрала понад 700 мільйонів доларів. 

У 2020 році автор ідеї Джеффрі Ріддік, а також оригінальний продюсер Крейг Перрі обговорювали можливий перезапуск. Тоді вони мали на меті створити фільм, який відчувався б чимось більшим, аніж просто викачкою грошей. 

Що ж стосується теперішнього перезапуску, то поки ніяких подробиць щодо історії фільму чи приблизної дати прем’єри невідомо. 

Читайте також

Орки просять не порівнювати їх із росіянами — UAnimals

Lord of the Rings

Як ви обираєте у що пограти далі?

Halo

У GOG проводять розпродаж українських ігор

stalker

DOOM запустили… на тракторі

tractor

Розробники українського шутера Shatterline проведуть Q&A-зустріч із гравцями

frag lab shatterline 00

Call of Duty: Modern Warfare II тепер має аж три дати релізу!

call of duty modern warfare 2 2022 20225241971436 1

Українські гравці World of Tanks зможуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Чутки: Продовження Tales from the Borderlands вийде в жовтні

Tales from the Borderlands

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: