Режисер Ori розкритикував розробників Cyberpunk 2077 та No Man’s Sky… а потім вибачився

Генеральний директор студії Moon Studios та режисер серії Ori Томас Малгер розкритикував розробників, які занадто розкидаються обіцянками до релізу. Найбільше уваги Томас приділив Пітеру Моліньо, розробнику No Man’s Sky Шону Мюррею та студії CD Projekt Red.

Він звинуватив їх в обмані та перехайплені свої ігор. Крім того, він звинуватив і тих журналістів, які охоче підігрували цих розробникам.

Усе почалося з Моліньо. Він був майстром методу «Замість того, щоби розповісти вам, якою є моя гра насправді, я краще поділюся з вами своїми фантазіями, якою я цю гру уявляю, щоби ви були у захваті від почутого»! І це нормально до тих пір, поки ви не віддаєте за цю гру свої гроші, а вона виявляється зовсім не тим, якою її змальовував Пітер.

Пізніше він звинуватив Шона Мюррея у тому, що той діяв точно так само, як Моліньо. Він також розповів, що як і у випадку з іграми Пітера, No Man’s Sky на релізі була зовсім не такою, якою її показували розробники до виходу. Він також звинувати людей індустрії за те, що ті так легко пробачили Hello Games після того, як студія випустила всі функції, які обіцяла ще до релізу.

І звичайно ж, Томас згадав CD Projek Red. Він звинуватив студію у тому, що Cyberpunk 2077 на ділі вийшла лише з дрібною частиною того, що обіцяли. Він зазначив, що PR-відділ із задоволенням скористався всім тим, що до того говорили та робили Пітер Моліньо і Шон Мюррей.

Кожне відео, яке створили CD Projekt Red, було ретельно змайстроване так, щоби створити шалену картину в уяві гравців. Вони зупинилися недалеко від того, щоб сказати, що їхня гра вилікує рак.

Однак трохи пізніше Томас вибачився за сказане. Він хотів лиш обговорити те, як брехливі заяви розробників шкодять не лише споживачам, а й іншим ігротворцям. Наостанок  Малгер вибачився за свій агресивний тон та додав, що не хотів нікого образити сказаним.

Ми всі любимо цей вид мистецтва, і завжди повинні проявляти повагу один до одного. На жаль, вчора я її не проявив. Я дуже шкодую і особливо хотів вибачитись перед тими, кого згадав поіменно. Я обіцяю, що зроблю висновки з цього, бо я дійсно не бажав образити нічиїх почуттів.

Читайте також

Баґи у Cyberpunk 2077 затримаються надовше

Cyberpunk 2077

У No Man’s Sky дозволили приборкати іншопланетну істоту

No Man’s Sky

Як би виглядав The Witcher 3 на першій PlayStation?

Вкрадений «Відьмак» і козацьке фехтування в Steam — #PlayNews

Hellish Quart

У GOG триває розпродаж. Cyberpunk 2077 отримала першу знижку

Cyberpunk 2077

Нова біда зі Cyberpunk 2077, криза Diablo, українська ігрова термінологія — Підсумки січня

Ігрочайники

Хакери зламали сервери CD PROJEKT RED

Cyberpunk 2077 більше не загрожує вашій безпеці

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: