Режисер трилогії Mass Effect створив нову студію

Кейсі Хадсон, режисер трилогії Mass Effect, заснував власну студію Humanoid Studios. Поки студія займається набором команди, на офіційному сайті можна ознайомитись з ваканціями.

Я разом з колегами працюю над чимось неймовірним, і я мрію про те, аби розповісти вам все, однак зараз я можу сказати лиш наступне. Сьогодні ми анонсуємо нову незалежну ігрову компанію, створену для того, аби дати креативну свободу розробникам, тим самим приносячи інновації та артистизм гравцям завдяки абсолютно новому оригінальному проекту. Ми — Humanoid Studios, і це перший крок у нашій історії, і ми надіємось, що ви будете з нами впродовж всієї нашої дороги.

написав Кейсі у своєму Твіттері

Починаючи з 1998 року Кейсі працював у BioWare, де встиг побути режисером всієї трилогії космічної RPG Mass Effect, а також Star Wars: Knights of the Old Republic. У 2014 році він перейшов у Microsoft, де до 2017 року працював над проектом HoloLens. У 2017  він повернувся до BioWare вже як головний менеджер. В кінці минулого року Хадсон покинув компанію. Наразі про новий проект Кейсі Хадсона нічого не відомо, але його минулі заслуги не можна зилашти без уваги. Поки що він лише збирає команду для роботи над новим оригінальним проектом. До того ж, враховуючи, що компанію тільки но заснували, на подробиці майбутньої гри найближчим часом можна не чекати.

На офіційному сайті студії, де зараз можна лише ознайомитись з доступними ваканціями, Кейсі обіцяє всім майбутнім працівникам Humanoid Studios креативну свободу, аби ті могли сповна насолоджуватись своєю роботою. Також він зазначає, що студія працює над чимось особливим. Над чим саме нам залишається лише гадати.

На фото Кейсі Хадсон

Читайте також

Dragon Age 4 зараз на «середині» виробництва

dragon age 4

BioWare досі шукає фахівців для нової Mass Effect. І це бентежить

День N7— чудова нагода згадати, як капітан Шепард рекламував PlayUA

Mass Effect

Star Wars: The Old Republic отримає нове масштабне доповнення

У Mass Effect тепер можна зіграти від першої особи

Нову Mass Effect та Dragon Age 4 не покажуть на EA Play Live

dragon age 4

«Нормандія» завітала у No Man’s Sky

Нормандія

Стрім-порівняння Mass Effect Legendary Edition — Частина №1

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: