Режисер трилогії Mass Effect створив нову студію

Кейсі Хадсон, режисер трилогії Mass Effect, заснував власну студію Humanoid Studios. Поки студія займається набором команди, на офіційному сайті можна ознайомитись з ваканціями.

Я разом з колегами працюю над чимось неймовірним, і я мрію про те, аби розповісти вам все, однак зараз я можу сказати лиш наступне. Сьогодні ми анонсуємо нову незалежну ігрову компанію, створену для того, аби дати креативну свободу розробникам, тим самим приносячи інновації та артистизм гравцям завдяки абсолютно новому оригінальному проекту. Ми — Humanoid Studios, і це перший крок у нашій історії, і ми надіємось, що ви будете з нами впродовж всієї нашої дороги.

написав Кейсі у своєму Твіттері

Починаючи з 1998 року Кейсі працював у BioWare, де встиг побути режисером всієї трилогії космічної RPG Mass Effect, а також Star Wars: Knights of the Old Republic. У 2014 році він перейшов у Microsoft, де до 2017 року працював над проектом HoloLens. У 2017  він повернувся до BioWare вже як головний менеджер. В кінці минулого року Хадсон покинув компанію. Наразі про новий проект Кейсі Хадсона нічого не відомо, але його минулі заслуги не можна зилашти без уваги. Поки що він лише збирає команду для роботи над новим оригінальним проектом. До того ж, враховуючи, що компанію тільки но заснували, на подробиці майбутньої гри найближчим часом можна не чекати.

На офіційному сайті студії, де зараз можна лише ознайомитись з доступними ваканціями, Кейсі обіцяє всім майбутнім працівникам Humanoid Studios креативну свободу, аби ті могли сповна насолоджуватись своєю роботою. Також він зазначає, що студія працює над чимось особливим. Над чим саме нам залишається лише гадати.

На фото Кейсі Хадсон

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Вихідці з id Software та Naughty Dog заснували власну студію, що робитиме ААА ігри

emptyvessel

Mass Effect отримає нове настільне втілення

Mass Effect

BioWare звільнили 50 працівників

bioware

Асарі: Історія та фізіологія | Історія світу Mass Effect | Лор (Добродушні)

maxresdefault (8)

Цитадель | Історія світу Mass Effect | Лор (Добродушні)

maxresdefault (6)

Туріанці: Історія і Фізіологія | Історія світу Mass Effect | Лор (Добродушні)

09

Люди проти Туріанців або Війна Першого Контакту | Історія світу Mass Effect (Добродушні)

maxresdefault (3)

Альянс Систем | Історія світу Mass Effect (Добродушні)

maxresdefault (1)