Рімейк Resident Evil 4 буде страшнішим за оригінал

Ще не анонсований рімейк Resident Evil 4 вже обростає подробицями. Так, Fanbyte повідомляють, що гра буде страшнішою за оригінал, і для неї візьмуть початкові ідеї з трьох перших версій проекту.

Як повідомляється, кілька сцен у рімейку будуть кардинально відрізнятися від оригіналу. Також велика частина подій відбуватиметься вночі, аби зробити гру більш моторошною, у тому числі й стартова сцена, де Леон відбивається від натовпу інфікованих у селищі.

Крім того, роль допоміжних персонажів, таких як Ада Вонг, теж збільшать. Вони матимуть більше екранного часу та краще розкриють свої історії. Повертаючись до Ади, контент з нею у міні-іграх Assignment: Ada та Separate Ways буде розширений, однак наразі невідомо, чи добавлять їх в основну гру, чи залишать окремо.

Capcom ще не давала жодних офіційних коментарів щодо рімейку Resident Evil 4, однак за чутками, анонс гри має відбутися у першій частині 2022 року, отже новин варто чекати вже незабаром.

Також варто нагадати, що формально Resident Evil 4 вже отримувала рімейк у вигляді VR версії для Meta Quest 2 у жовтні минулого року. Тоді розробникам з Armature Studios  довелось перебудувати гру з самого початку, щоб повністю перенести її у віртуальну реальність.

Читайте також

На диво ще ворушиться: Resident Evil Reverse отримав новий рейтинг PEGI

Resident Evil ReVerse

Ghostbusters VR та інші анонси Meta Quest Gaming Showcase 2022

Ghostbusters VR

Гайпожер: Ігрові новини #24 (RendarosUA)

gz24

Фанатський ремастер Resident Evil 4 HD нарешті дожив до версії 1.0

Resident Evil 4

Resident Evil 4 VR вийде наступного місяця

Resident Evil 4 VR

До Rainbow Six Siege вже сьогодні завітає Леон Кеннеді

Resident Evil

Таки не міф: без Denuvo Resident Evil Village працює в 4 рази краще

Ленс Реддік зіграє Альберта Вескера в новій екранізації Resident Evil

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: