Riot Games анонсує серію офіційних турнірів по Valorant

Організація Riot Games анонсує першу серію офіційних турнірів, які стануть фундаментом кіберспортивного майбутнього Valorant. Оскільки івент несе в собі місію розвитку гри в кіберспорті, йому дали багатообіцяючу назву — Ignition Series.

Нам вже свербить зібрати на одній арені кращих професіоналів ігрової індустрії та кіберспорту, аби організувати заходи, які продемонструють світу всі переваги Valorant. Ignition Series дозволить нашим партнерам розкрити свій потенціал та стане початком кіберспортивної сцени Valorant — Уейлен Розель, керівник кіберспортивного підрозділу Riot Games.

До організації Ignition Series Riot Games віднеслись і справді відповідально. Організація підписала домовленості з більш ніж двадцятьма кіберспортивними клубами, аби створити можливість провести змагання у всіх регіонах світу.

Перші матчі Ignition Series стартують вже 19 червня та будуть проведені в рамках турніру RAGE VALORANT JAPAN Invitational. Європейський регіон зможе позмагатись на турнірі G2 Esports Invitational, який стартує також 19 червня за підтримки RedBull.

Наступні турніри Ignition Series пройдуть в Північній Америці, Бразилії, Латинській Америці, Кореї, Японії, Південно-Східній Азії, Океанії, Європі, СНД, Туреччині та країнах Ближнього Сходу. 

Інформація стосовно майбутніх івентів з’явиться згодом.

Також ви можете ознайомитись з нашою статтею, де ми писали про клуби, які вже анонсували свою участь у турнірах по Valorant та почали комплектувати кіберспортивні команди.

Читайте також

У Valorant з’явиться космічна героїня Astra

Valorant

У Valorant змінять систему покарань

Valorant

У Valorant з’явиться герой-ілюзіоніст

Valorant

У мобільній League of Legends почалася перша новорічна подія

League of Legends

DAMWON стали чемпіонами Worlds 2020

Анонсовано тактичну RPG у всесвіті League of Legends

У League of Legends дебютувала співачка Серафіна

League of Legends

З’явився новий ґеймплейний трейлер мобільної League of Legends

League of Legends: Wild Rift

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: