web analytics

Riot Games скасувала файтинг через успішність Super Smash Bros. та MultiVersus

Видання ReaderGrev повідомляє, що окрім файтинга 2XKO компанія Riot Games також працювала над бравлером Pool Party, конкурентом Super Smash Bros. від Nintendo чи MultiVersus від Warner Bros Games.

Його події відбувались у всесвіті League of Legends з відповідними персонажами, а над прототипом працювала команда з 70-80 розробників. Спочатку файтинг був націлений на хардкорних гравців, але ближче до скасування його спростили для більш широкої аудиторії.

Стверджується, що в студії сумнівалися у гарному попиті на Pool Party, особливо на фоні успішних конкурентів, тому бравлер довелося скасувати.

Керівник з комунікацій в Riot Games Джо Хіксон розповів, що в компанії постійно створюють по декілька нових ігор, частина з них переходить на нові стадії розробки щороку, а іншу частину скасовують, пропонуючи розробникам перейти на інші позиції в студії.

Нагадаємо, що інший файтинг 2XKO з персонажами League of Legends, який починали створювати під нині закритим лейблом Riot Forge, планують випустити в 2025 році на PlayStation 5, Xbox Series X|S і ПК.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Закривається анімаційна студія Axis, яка створила перший трейлер Dead Island 2

dead island 2

Японська студія Tose втратила понад 2 000 000$ через скасування ігор партнерами

paper mario

Переможець турніру з Mortal Kombat 1 залишився винний організаторам 3000$

dyloch brooks

Компанія Daybreak Games придбала творців ММО Palia

palia

За 2023 фінансовий рік SEGA лише втратила 41 000 000$

sonic

Коли дуель у Valorant виграє один, але програють обидва

p.ua.valorant iso

Як добре ви знаєте гру Valorant? (Тест)

Як добре ви знаєте гру Valorant?

Розробники закопують Tekken 8 новою системою матчмейкінгу

tekken 8