web analytics

Riot Games тизерять нового агента Valorant

Студія Riot Games, котра систематично перетягує аудиторію на свій бік, зробили тизер нового 25 агента для свого шутера Valorant. Сталося це на останніх секундах презентації нової мапи — Abyss.

Варто зазначити, що офіційної інформації стосовно того, хто такий цей ваш новий агент немає. Чому його тримають на цій локації також не відомо. Напевно можна сказати, що так буде недовго, адже, в анонсі мапи, кілька куль влучило у бокс, в якому тримали невідомого.

Хто це? Які ще таємниці приховує Abyss? І чим це все закінчиться? Запитань більше ніж відповідей. Проте це не стало перепоною для спільноти обговорити деталі та зробити кілька припущень.

Першим з яких стало те, що новим агентом може стати родич(-ка) Омена, однак ні підтвердити, ні спростувати цю гіпотезу ми не можемо. Інша справа розглядати зображення, яке знайшов один із користувачів Reddit. На ньому показано персонажа, що напрочуд схожий на силует, котрий нам показали наприкінці ролика.

Це зображення — картка гравця, що була частиною Battle Pass 7 епізоду 1 акту. На ньому демонструють агента, що цілком ймовірно має якісь електричні здібності. Що також є припущенням спільноти.

З огляду на те, що Riot вірні собі та випускають нових агентів раз у 4-6 місяців — саме час для виходу нового. Якщо конкретніше, то 25 агента варто чекати десь між липнем та вереснем цього року. А якщо вірити в магію цифр, то це може статись або 25.06.2024 або 03.08.2024. Які ваші варіанти?

До речі, ми запустили тест «Як добре ви знаєте гру Valorant», де ви зможете перевірити свої знання про гру від Riot Games.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

В XDefiant стартував перший сезон

p.ua.xdefiant 1 season

Ілля Забарний став медіаобличчям українсько-британської команди з Valorant

p.ua.Забарний

Коли дуель у Valorant виграє один, але програють обидва

p.ua.valorant iso

Як добре ви знаєте гру Valorant? (Тест)

Як добре ви знаєте гру Valorant?

Call of Duty: Black Ops 6 переосмислить керування героєм та не працюватиме без інтернету

p.ua.call of duty black ops 6

LEGO Horizon, Civilization VII, DLC для Alan Wake 2 — Підсумки Summer Game Fest 2024

lego horizon

У XDefiant зіграло майже 8 мільйонів гравців за перший тиждень

p.ua.xdefiant

В XDefiant зіграло 3 мільйони гравців за перші 48 годин

xdefiant