web analytics

Riot Games запустили масшатбну подію для всіх своїх ігор водночас

Riot Games частенько влаштовує тематичні заходи, проте компанія вирішила піти далі та запустила подію-кросовер “Вартові світла”, яка охопила всі ігри від Riot (навіть Valorant)

За сюжетом, Вієґо, зруйнований король, намагається занурити всю Рунтеру в непроглядну пітьму руйнації (Ruining) і лише доблесні Вартові світла (не без нашої допомоги, звісно) можуть його зупинити!

Акшан — вартовий світла

Куди ж без нового чемпіона? На фоні навали привидів Гаровіну на велику сцену Рунтери вперше вийшов Акшан — вартовий з реліктовим гако-пістолетом. Протягом липня він з’явиться у всіх Лігових проектах Riot Games: 14 липня у Legends of Runeterra, 21 — у Teamfight Tactics, 22 — у League of Legends та 27 — у Wild Rift.

League of Legends

У League of Legends нас чекає нова сезонна перепустка та ряд нових канонічних образів для чемпіонів, які долучилися до вартових або ж піддалися прокляттю руйнації Вієґо. Ну й куди ж без хорошої історії? У грі вже доступна візуальна новела, у якій ми в товаристві Люціана та Сенни подорожуватимемо Рунтерою та будемо рятувати світ від темряви, поступово збираючи команду з нових вартових світла. Ну і новий режим підвезли. У книзі ультимативних заклять ми зможемо використовувати додаткову, позичену, ультимативну здібність.

Wild Rift

У мобільній “Лізі легенд” все доволі схоже. Подія розпочнеться 9 липня і триватиме до 11 серпня. Нас розважатимуть сюжетною пригодою, під час котрої можна буде дізнатися багато нового про щойно ініційованих вартових а також підзаробити нагород, паралельно прокачуючи штаб-квартиру організації.

Legends of Runeterra

“Легенди Рунтери” поповняться набором з двадцяти трьох карт, куди увійдуть і Вієґо з Акшаном. Крім цього, гравці зможуть вибрати, на чиєму боці вони будуть боротися в цьому протистоянні. При завершенні події всі учасники отримають призи, але тематика нагороди буде переможного боку конфлікту. Відбуватися це все буде від 14 липня до 10 серпня.

Teamfight Tactics

Тут також все доволі стандартно: нова сезонна перепустка, свіжі маленькі легенди, арени та ефекти добивання. Ну і звичні балансні правки: зміна в ростері доступних героїв та нові трейти. Тут сезон Reckoning II розпочнеться 21 липня.

Додатково у Valorant вийде тематичний набір косметики для зброї, що перетворить звичайні пухкалки на химерні “зруйновані” версії.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Закривається анімаційна студія Axis, яка створила перший трейлер Dead Island 2

dead island 2

Riot Games скасувала файтинг через успішність Super Smash Bros. та MultiVersus

2xko

Компанія Daybreak Games придбала творців ММО Palia

palia

Ілля Забарний став медіаобличчям українсько-британської команди з Valorant

p.ua.Забарний

Коли дуель у Valorant виграє один, але програють обидва

p.ua.valorant iso

Riot Games тизерять нового агента Valorant

valorant 03

Як добре ви знаєте гру Valorant? (Тест)

Як добре ви знаєте гру Valorant?

LEGO Horizon, Civilization VII, DLC для Alan Wake 2 — Підсумки Summer Game Fest 2024

lego horizon