Riot погрожує скасувати турнір через страйк кіберспортсменів

North American Challengers League (NACL) — це кіберспортивний турнір гравців League Of Legends від Riot Games. Зараз можливість проведення його літнього сезону перебуває під загрозою через невдоволення кіберспортсменів діями компанії. 

Раніше, асоціація гравців LCS заявила, що “переважною більшістю голосів” проголосувала проти внесення змін до правил чемпіонату, згідно з якими кількість команд скорочується з 16 до 7.

Вони додали, що таке рішення призведе до того, що “близько 70 осіб — гравців, тренерів тощо — втратять роботу”, і вважають це неприпустимим, оскільки їхні учасники “хочуть грати та змагатися понад усе”. Riot зі свого боку зазначили, що подібні скорочення важливі для північноамериканські ліги, оскільки лише таким чином вони зможуть залишитися “стабільними” та “економічно життєздатними”. 

Напруга зросла наступного дня, коли стало відомо, що професійні команди почали активно шукати гравцям, які страйкують, заміну. Такий крок, на думку асоціації “поставить під загрозу майбутнє всіх гравців”, оскільки “перетин [цієї] лінії підриває переговорну силу між учасниками”.

Внаслідок цього непорозуміння LCSPA була змушена зустрітися з Riot особисто для обговорення конфліктної ситуації. Після цього Riot опублікували на своєму сайті заяву, в якій зазначили, що вони “відкладають LCS на наступні 2 тижні” з метою відведення додаткового часу “для продуктивного діалогу між LCSPA, командами та лігою”. Однак, із заяви стає зрозуміло, що Riot не збираються поступатися свою позицією, і в будь-який момент готові скасувати сезон. 

Питання щодо гравців на заміну, які ігнорують страйк асоціації (так званих scab players), у Riot Games не прокоментували.

Самі LCSPA після зустрічі зазначили, що будуть робити усе можливе, “щоб повернути [своїх] гравців туди, де вони хочуть бути: на змагання на сцені LCS задля шанувальників”, а також подякували за підтримку та солідарність з боку гравців.

Авторка: Катерина Базуліна

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Сценарій до 2 сезону One Piece вже готовий. Коли очікувати продовження?

one piece

Продовження серіалу Arcane вийде наступного року!

Arcane

Браєр Огляд Чемпіона | Огляд Вмінь | League of Legends

Браєр Огляд Вмінь

«Поверни Twitter»: Ілона Маска загнобили на Valorant Champions

sad elon

Blizzard заплатить по 6 млн $ командам Overwatch League за відмову грати далі

overwatch league1

Гільдія акторів сьогодні розпочне страйк

actors strike 3

Кіберспортивний календар: Липень 2023

esports

Гільдія акторів уже готова долучитися до страйку сценаристів

05sag strikevote phqf videosixteenbynine3000

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: