Riot випустить настільну гру за мотивами League of Legends

Tellstones: King’s Gambit  — це свіжоанонсована настільна гра на 2-4 гравців від Riot Games. Гра доповнить вже існуючий всесвіт Runeterra, де проходять й події інших проектів Riot, League of Legends та Legends of Runeterra. Хоч розробники не розповіли, у чому полягатиме суть гри, з трейлеру зрозуміло, що опанувати її буде неважко. У відео ж показали, що гравцям треба буде запам’ятовувати порядок токенів та називати їх на вимогу суперника.

Tellstones: King’s Gambit — це незабутня суміш з блефу, стратегії та спогадів з всесвіту Runeterra. Для перемоги вам треба сконцентруватися на гравцеві, а не на самій Tellstones.

описують гру розробники

«Playing the player, not the game», як у оригіналі написали розробники, означає, що для перемоги у Tellstones вам треба треба опанувати не механіки, а майстерність блефу. В трейлері, під час розмови, герої розповіли, що перемогу можна здобути лише тоді, коли ви заплутаєте свого опонента. Для цього то вам й буде потрібно опанувати блеф, а ще всіляко намагатися підловити суперника, відволікаючи чи заговорюючи йому зуби.

Розробники розповіли, що хотіли розробити таку настільну гру, яка віддавала б давниною, чимось, у що грали наші предки. Telltales має стати чимось, що можна буде взяти з собою та пограти будь-де, і для її опанування не треба буде читати сотні сторінок інструкції.

Читайте також

Як стати 3D-художником? / Інтерв’ю з Анною Беганською

Як стати 3D-художником? / Інтерв’ю з Анною Беганською (Games Gathering 2020)

У League of Legends з’явиться новий чемпіон-лялька

League of Legends

У Valorant з’явиться космічна героїня Astra

Valorant

У Valorant змінять систему покарань

Valorant

У Valorant з’явиться герой-ілюзіоніст

Valorant

У мобільній League of Legends почалася перша новорічна подія

League of Legends

League of Legends отримає нового чемпіона — Залізну Діву

DAMWON стали чемпіонами Worlds 2020

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: